سنگسابی ساختمان نوساز چندین سال است که در تهران و کرج رایج است. وقتی تمامی مراحل ساخت ساختمان تمام می شود ساختمان را کفسابی می کنند. تا سنگ ها براق شوند. و اگر رنگ یا دوغاب و گچ و … روی آن ریخته شده باشد پاک و یک دست شود. اگر پیمانکار ساختمانتان کار کفسابی را انجام نداده باشد می توانید خود با یک مرکز کفسابی هماهنگ کنید. و قبل از انتقال وسایل به منزل جدیدتان واحد را کفسابی و سنگسابی کنید. سنگ ساب خورده به راحتی از سنگ ساب نخورده تشخیص داده می شود. سنگ ساب خورده آینه ای به نظر می رسد و نور ها را بازتاب میکند.

ولی اگر سنگسابی ساختمان نوساز انجام نشده باشد با دست زدن به سنگ می توانید پستی ها و بلندی ها را احساس کنید.  و سنگ ها نور را به خوبی بازتاب نمیکنند.

چرا کفسابی و سنگسابی کنیم؟

تصویری که در این صفحه می بینید یکی از پروژه های سنگسابی ساختمان نوساز در مرکز صدفساب است. بازتاب نور چراغ ها از زمین کاملا جلب توجه میکند. و سطح به حد اعلا صاف و آینه ای شده است. به این ساب ساب ایتالیایی می گویدو در صفحه مزایای کفسابی و سنگسابی می توانید سایر مزایای سنگسابی را ببینید.

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای انجام خدمات کفسابی هستید. که در کنار خدمات باکیفیت ،قیمت مناسب و ارزانی داشته باشد. می توانید روی خدمات مرکز sadafsab حساب کنید. تمام خدمات ما به صورت تضمینی ارائه می شود. برای تماس روی شماره تماس زیر کلیک کنید.

شما می توانید فیلم پروژه های صدف ساب را در صفحه صدفساب در آپارات مشاهده کنید.

سنگسابی ساختمان نوساز
تازه ترین پروژه ها