در مقالات کفسابی

کفسابی نانو ساب

 

نانو ساب چیست ؟ قیمت کفسابی نانو چقدر است؟  آیا همه سنگ ها باید نانو شوند؟  چه نوع سنگی را نمی توان نانو کرد؟ مراحل انجام نانو و ضدآب کردن سنگ چگونه است؟

اگر این سوالات شما را برای کفسابی باکیفیت سردرگم کرده. باید به شما تبریک بگوییم. اینجا درمورد همه اینها توضیح کوتاه و کاملی تهیه کرده ایم. با نگاهی سریع اطلاعات خود را کامل کنید:

نانو ساب تکنولوژی جدید کفسابی و تقویت سنگ است. مواد نانو سنگ دیوار ، نما و کف را ضد آب (آبگزیر)می کنند. که مزیت های بی نظیری برای سنگ دارد. و آن را تقویت می کنند. برای این که بدانید مزیت نانو ساب چیست باید اول درمورد آن بیشتر بدانید:

نانو ساب چیست؟

نانو ساب یعنی: استفاده از مواد نانو برای تقویت و ضد آب کردن سنگ.

کلمه نانو ساب غلط انداز است! خیلی ها فکر می کنند نانو ساب یعنی با دستگاه های نانو ، سنگ را میسابیم. اما این درست نیست. وقتی کار کفسابی تمام شد، می توانیم سنگ را با مواد نانو روکش کنیم. این مرحله اختیاری است. و هزینه آن جدا از کفسابی است. با این تکنولوژی چیزی به سنگ جذب نمیشود و نمیچسبد، شستشو راحت و سریع تر است. پس در هزینه های بدی صرفه جویی می شود. مخصوصا برای هتل ها ، آشپزخانه ها و … .

همه چیز درمورد قیمت نانو ساب

نانو ساب در کفسابی ساختمان اختیاری است. استادکار براساس شرایط شما پیشنهاد میدهد که آیا نانو لازم است یا نه. هیچ وقت گول قیمت های عجیب و غریب و بسیار ارزان را نخورد. اگر مواد اصل نباشند یا درست کار نشود سطح کدر می شود. یا ممکن است بعضی قسمت های سنگ بدون پوشش بماند. یا مواد یکنواخت نباشد.

اما قیمت های بسیار گران را هم قبول نکنید. صدفساب با ارائه تضمین اصل بودن مواد کار را شروع میکند. اما قیمت هم مناسب و منصفانه است. چون ما واسطه ها را حذف کرده ایم. زیرا هدف ما در صدفساب قیمت پایین، کیفیت بالا و کار تضمینی است.

برای اطلاع دقیق از تخفیف ها و قیمت کفسابی نانو ساب با شماره های ان صفحه تماس بگرید. با از طریق واتس اپ پیام دهید.

کفسابی نانو ساب

مشاوره رایگان کفسابی | تخمین قیمت | ثبت سفارش

همین حالا تماس بگیرید

اگر نانو اختیاری است. چرا باید آن را انجام دهیم؟

اول باید بدانید که نانو ساب همیشه ضروری نیست: اگر محلی که میخواهید کفسابی کنید در معرض رطوبت ، چربی ، تماس با آب یا مواد دیگر است، حتما سنگ را با نانو تقویت کنید. تا عمر آن زیاد شود.

جاهایی مثل رستوران ها،هتل ها، آشپزخانه های خانگی و مطبخ ها ، شهر های با آب و هوای مرطوب ، و هر جایی که با رطوبت، چربی، احتمال خیس شدن، سرد و گم شدن ناگهانی هوا و … باید حتما با نانو مسلح شوند.

سنگ های ساختمانی آب دوست هستند. یعنی سنگ ها ،آب و رطوبت را جذب میکنند. این رطوبت با سنگ واکنش می دهد و سنگ را پوسیده می کند.

اگر شما در شهری با آب و هوای مرطوب هستید حتما باید این کار را هرچه سریع تر انجام دهید. تا از هزینه های بعدی و خرابی سنگ  پیشگیری کنید. در شهر شما سنگ های بدون نانو همیشه در معرض قارچ ها و جلبک ها قرار دارند.

مزیت های انجام نانو ساب در کفسابی

اگر از مواد اصل استفاده کنید، سنگ با مواد شیمیایی و اسیدی واکنش نمیدهد و نو می ماند. اما مواد نانو نامرغوب و غیر اصل خود رنگ و ظاهر آن را تغییر میدهد.

1- تقویت سنگ و طول عمر بیشتر

2-کاهش هزینه های شست و شو

3- سنگ آینه ای درخشان و براق می شود

4- کدر و مات نشدن و رنگ نگرفتن

5-جلوگیری از جلبک زدن و اکسید شدن در مناطق مرطوب

6- رعایت بهداشت محیطی. زیرا هیچ آلودگی به منافذ سنگ نفوذ نمیکند.

مواد نانو سنگ را از یخ زدگی و فروپاشی مصالح ساختمان حفظ میکند. باعث زیبایی هرچه بیشتر و درخشدگی وبرابر سنگ می شود. مخصوصا اگر قبل از نانو ساب ، کفسابی و سنگسابی ایتالیایی انجام داده اید.

ساب نانو سنگ

کدام بخش ساختمان را می توان با نانو ساب پوشش داد؟

همه سنگ های ساختمانی را می توان با مواد نانو پوشش داد. مهم نیست سنگ در کف ساختمان باشد یا نما یا دیوار. اصلا مهم نیست که حتما سنگ باشد! دیوار گچی ، کف سیمانی و بتنی و آجری هم نانو می شوند. نانو ساب جلوی نفوذ آب و گرد و غبار در کفپوش سنگی و سنگ ها نما و دیوارها را میگیرد.

چه سطوحی را می توانیم با نانو مسلح کنیم؟

 سطوح بتونی ، آجری ، کاه گلی ، انواع سنگ های طبیعی و صنعتی،سوپر بتون، سطوح سیمانی و حتی شیشه.البته باید دقت کنید که مواد نانو باید مناسب با نوع متریال ساختمانی انتخاب شوند. تا بهترین نتیجه را بگیرید.

نحوه اجرا ساب نانو چیست؟

نکاتی که برای اجرا نانو ساب باید رعایت شود:

قبل از نانو باید سنگ را آماده کنیم. تا هیچ آلودگی روی سنگ نباشد.

پس اول نما یا سنگ کف را شستشو میدهیم. البته با دستگاه مخصوص.

سطح را کامل خشک میکنیم. تا هیچ رطوبتی نماند.

مواد نانو مناسب با جنس سنگ انتخاب و آماده میکنیم.

مواد را یکنواخت روی سنگ ها می زنیم.

حالا تنها باید صبر کنیم تا مواد خشک شوند.

تذکر مهم:

این مرحله ها به ظاهر ساده هستند. اما

  • باید از مواد نانو و پولیش اصل استفاده شود.
  • باید استادکار مواد و مراحل مخصوص به سنگ شما را به دستی تشخیص دهد.

پس هرگز کار کفسابی مخصوصا نانو ساب را به دست افراد تازه کار ، بی تجربه ، یا شرکت های نامعتبر نسپارید. که نتیجه این کار آسیب جبران ناپذیر به سنگ است. مرکز صدفساب تمامی مواد نانو داخلی و خارجی را بدون واسطه تهیه می کند. تا هزینه ها پایین و کیفیت کار بالا باشد.

به همین دلیل تمام خدمات ساب نانو در صدفساب تضمینی انجام می شود. تا مشتریان با اطمینان به نتیجه دلخواه خود برسند.

هشدار و پیشنهادمان به شما در مورد نانو ساب

حتما متوجه شده اید که امواد غیراصل و کار بی کیفیت می تواند چه آسیب جبران ناپذیری به سنگ ها وارد کند. پس باید حتما مرکزی معتبر برای این کار انتخاب کنید. اما چه مرکزی معتبر است؟ پاسخ ساده است: مرکزی که کار خود را با تضمین انجام دهد.

صدفساب به دلیل داشتن تیم استادکار کفسابی منتخب در ایران. و استفاده از مواد با کیفیت ، تضمین 100 درصدی برای کار نانو ساب و سایر خدمات ارائه می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره ها تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. یا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. این حق شماست که همه چیز را درمورد خدماتی که میخواهید دریافت کنید، بدانید.

ما در تمام شهر های تهران ، کرج و سایر شهر های ایران خدمات ویژه کفسابی نانو ساب را انجام میدهیم.

نوشته های اخیر
نمایش 2 دیدگاه
    ترک بک ها

    یک نظر بدهید