اجاره بدهید در ابتدا به این مسئله بپردازیم که یک کفسابی خوب چگونه است.تا خود بتوانید کفسابی درجه یک را در پروژه کفسابی ساختمان از نمای نزدیک یا هرجای دیگر تشخیص دهید.

یک کف سابی درجه یک چگونه است؟

کفسابی هم مثل سایر خدمات می تواند کیفیت های مختلفی داشته باشد. پس بهتر است ویژگی های یک کفسابی درجه 1 را بشناسید. تا مطمئن باشید هزینه ای که برای این کار پرداخته کرده اید بهترین نتیجه را داشته است.

ویژگی های یک کفسابی درجه یک:

1- فاصله بین سنگ ها با مواد مرغوب پر شود و با سنگ ها کاملا یکدست باشد.

برای تشخیص این مورد چشمان خود را ببندید. سنگ و فاصله بین آن ها را لمس کنید. اگر نتواید مرز بین سنگ ها را تشخیص دهید تبریک می گوییم! کفسابی شما در این آزمون سربلند بوده است  و کیفیت بالایی دارد.  البته تشخیص نوع مواد استفاده شده نیاز به تخصص بیشتری در این زمینه دارد. و کیفیت آن در دراز مدت مشخص می شود.

2- صیقلی شدن سنگ ها و حذف تمامی منافذ و پستی بلندی های سنگ:

برای تشخیص این مورد هم راه ساده ای وجود دارد. به سطح نگاه کنید. اگر بتوانید به طور واضح نور منعکس شده از چراغ ها و یا پنجره ها را ببینید ، کفسابی با کیفیت قابل قبولی انجام شده است.

3-یکسان بودن کیفیت کار در همه جا:

اکثر دستگاه های کفسابی بزرگ هستند. و این دستگاه ها ممکن است به کنج ها دسترسی نداشته یاشند. در نتیجه کنج ها کفسابی نشوند. و یا این که کیفیت این بخش ها از سایر قسمت ها پایین تر باشد. یادتان نرود که کنج ها را هم بررسی کنید.

توجه: موارد ذکر شده تنها بخشی از معیار های تشخیص کفسابی اعلا هستند. در این بخش تنها موارد اصلی که به سادگی و بدون نیاز به تخصص قابل تشخیص است ذکر شده تا بتوانید این مورد را در پروژه کفسابی ساختمان از نمای نزدیک (کد 1854) ببینید.

درباره پروژه کفسابی ساختمان از نمای نزدیک (کد 1854)

تصویری که از این پروژه مشاهده می کنید بسیار از نزدیک گرفته شده است. تا بتوانید کیفیت کار انجام شده توسط شرکت صدفساب را بررسی کنید. شما می توانید تمامی موارد ذکر شده در بالا را با تصویر مقایسه کنید… . پس توضیحات بیشتری ذکر نمی شود. قضاوت درباره کیفیت کار کفسابی صدفساب بر عهده شماست.

برای استفاده از خدمات مرکز صدفساب همین حالا با شماره 09190411934 و یا 09124153087 تماس بگیرید.

تازه ترین پروژه ها