در خدمات کفسابی

کفسابی بتن (بتون)

 

بروزرسانی در بهمن 1399

کفسابی بتن (یا بتون) چیست ؟

بعد از این که محلی بتون ریزی شد. باید آن را کفسابی کنیم. تنها راه صاف و یکدست کردن سطوح بتنی کفسابی است. کفسابی به معنی سابیدن سطح رویی سنگ یا بتن است.

مانند سمباده پستی ها و بلندی ها را از بین می برد. تا تمامی شکاف های احتمالی از بین برود. ( این کار مزایای زیادی دارد که در ادامه میگوییم.)

بعد از کفسابی بتن

مرکز صدفساب بتن (بتون) سابی را به استادکار متخصص می سپارد. در نیتجه ساب بتن ما با تضمین انجام می شود.

شماره تماس:

0919 041 1934

اطلاع از تخفیف ها | خدمات کفسابی و سنگسابی | مشاوره رایگان | تخمین قیمت | ثبت سفارش

کفسابی بتن در تهران

ساب بتن در تهران را برای موارد زیادی انجام میدهند.

بسیاری از کارفرماها قبل از این که سطحی از ساختمان را اپوکسی یا پارکت کنند ، زیر آن را بتون می ریزند. سپس بتن را کفسابی یا سنگسابی می کنند تا استحکام و کیفیت کار بالا رود. این کار معمولا در تهران و در شمال شهر انجام می گیرد.

اگر کارفرما هم این کار را انجام ندهد. اغلب صاحبان واحد که خود تمایل به اپوکسی یا پارکت کردن محل دارند این کار را انجام می دهدند. تا پارکت با کیفیت بهتری نصب شود و لقی زیر پارکت بوجود نیاید . و طول عمر آن بالا رود.

کفسابی بتن در تهران برای پارکینگ های بتونی نیز انجام میشود.

قبل از کفسابی بتن

قیمت کفسابی بتون در تهران

از آنجایی که شرایط پروژه روی قیمت کفسابی تاثیر دارد. قیمت نهایی کفسابی بتون در تهران طبق توافق طرفین تعیین می شود. اما اینجا موارد اصلی تاثیر گذار را بررسی می کنیم:

برق سه فاز: اگر در محل پروژه ساب بتون برق سه فاز وجود داشته باشد ، قیمت پایین تر می شود. زیرا دستگاه های کفسابی ای که با برق سه فاز کار می  کنند قدرت و سرعت بالا تری دارند. و کار سریع تر انجام می شود.

متراژ محل پروژه ساب بتن: یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت است. برای اطلاع دقیق از قیمت کفسابی بتن بهترین کار تماس با مرکز صدفساب است. تا با اعلام متراژ محیطتان قیمت دقیق را بدست آورید.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری درباره قیمت کفسابی بدست آورید به صفحه قیمت کفسابی مراجعه کنید.

انواع کفسابی بتن

بتن در حالت کلی به دو دسته نرمه و سنگدار تقسیم می شود. از آنجایی این دو نوع ویژگی های متفاوتی دارند پس کفسابی آن ها هم با هم متفاوت است.

کفسابی بتون نوع نرمه

ساب بتن نرمه راحت تر است. در نتیجه قیمت پایین تری دارد. زیرا بتن نرمه سنگریزه ندارد. و از جنس سیمان است.

 

کفسابی بتون نوع سنگ دار

ساب بتن سنگریزه دار به تخصص بیشتری نیاز دارد و حتما باید توسط مرکز معتبر و با تجربه این کار را انجام دهد. زیرا این نوع بتن دارای سنگریزه است. ساب سنگریزه ها دشوار تر است . و اگر کفسابی به صورت اصولی حرفه ای انجام نشود ممکن است این سنگریزه ها از بتن جدا شوند. و سطح ناهموار تر شود.

چرا سطح بتنی را کفسابی کنیم؟(فواید کفسابی بتن)

ساب بتن نه تنها مقاومت بتون را کم نمیکند بلکه آن را تقویت می کند. زیرا ترک ها و شکاف های احتمالی آن را از بین می برد و با حذف آن ها آب و هوا نمیتواند نفوذ کند.

هر سطح سنگی ای که در معرض دید قرار دارد بهتر است صاف و یکدست و تمیز باشد. این مسئله علاوه  بر زیبایی برای رعایت بهداشت و تمیزکاری راحت تر نیز نیاز است. زیرا با ساب سطح یک لایه بسیار نازک از سطح حذف می شود. در نتیجه تمامی جرم های روی آن از بین می رود. و از آنجایی که آب روی سطح صاف کمترنفوذ می کند. شستشوی آن نیز راحت تر می شود.

 مراحل کفسابی بتون

در ابتدا کفسابی بتون (یا بتن) را با لقمه الماس انجام می دهیم. این لقمه ها زیر دستگاه سنگ سابی نصب میکنیم. و پس از چند مرحله ساب با آن، از لقمه های نرم تر نیز استفاده می کنیم تا کار را با بالا ترین کیفیت ارائه دهیم. استفاده از لقمه الماسی باعث برش سنگریزه های بتن می شود. پس احتمال در آمدن سنگریزه ها و خراب شدن سطح وجود ندارد.

چرا کفسابی بتن را حتما شرکت متخصص و معتبر باید انجام دهد؟

کفسابی بتن دارای نکات تخصصی بسیاری است. انتخاب لقمه سنگ باید به درستی انجام شود تا سطح صاف شود. در صاف کردن کف پوش های بتنی باید دقت کنیم دستگاه بتن سابی یک جا نگه نداریم تا بتن را گود نکند. اگر دستگاه و لقمه درستی استفاده نکنند ممکن است سنگریزه های بتون از آن جدا شود. و سطح خراب شود.

مطلب پیشنهادی: کفسابی سیمان

نمایش 2 دیدگاه
    ترک بک ها

    یک نظر بدهید