در خدمات کفسابی

کفسابی پارکینگ و قیمت سنگسابی

تضمین ترمیم فوری سنگ و نابودی 100% لکه و رنگ ها با کفسابی پارکینگ

تصور کنید همه لکه روغن ماشین ها از  سنگ کف پارکینگ ساختمانتان حذف شود. رد سیاهی لاستیک ها از جلو درب پارکینگ شسته شده. و در عوض سنگ ها آینه ای شوند به طوری که نور را به خوبی منعکس کند. و از همه مهم تر این که پارکینگ لوکس شما تا سال ها همینطور باقی بماند و با چند رفت و آمد مثل قبل نشود.

اگر این چیزیست که به خاطرش به این صفحه آمده اید. این مژده را به شما میدهیم که با یک کفسابی پارکینگ چند مرحله ای تمامی این اهداف به حقیقت تبدیل می شود.

اما چطور؟ کفسابی با شست و شوی ساده تفاوت دارد. چون در آن یک لایه بسیار نازک از سنگ ها حذف می شود. پس تمامی رنگ ها و لکه ها از بین می رود. بعد از آن زمان دوپینگ سنگ های تازه متولد شده است. تا در مراحل بعدی سنگسابی صدفساب، سطح با موادی پوشانده می شود تا تقریبا سطح ضدآب شود.تا آلودگی ها نتوانند به سنگ ها نفوذ کنند.

همچنین ممکن است سنگ ها آهکی شده باشند که باعث می شود رد لاستیک روی سنگ بماند. می توان این ویژگی را تغییر داد. البته کفساب حرفه ای ما همه این مراحل را بسته به نوع سنگ و سایر شرایط انجام می دهد و ممکن است سنگسابی یک پارکینگ با ساختمان دیگر کاملا متفاوت باشد.

مشاوره رایگان کفسابی | تخمین قیمت | ثبت سفارش

برای اطلاعات بیشتر همین حالا تماس حاصل فرمایید

به هرحال اگر سنگسابی پارکینگتان را یه مرکز معتبری بسپارید و گول قیمت های عجیب و غریب افراد نامعتبر را نخورید ، نیازی نیست نگران مراحل کار وآسیب جبران ناپذیر به سنگ ها باشید. و قطعا به نتیجه دلخواهتان می رسید.

چرا رد لاستیک اتومبیل روی کف پارکینگ باقی می ماند؟

در اثر شست و شو با مواد اسیدی، سنگ آهکی می شود. رد لاستیک ماشین روی این آهک ها می ماند. چون سنگ تغییر شیمیایی داده ، نمیتوان آن را به حالت قبل برگرداند. پس شست و شو نمی تواند مانع کدر شدن سنگ شود. اما کفسابی فرق می کند. در مراحل کفسابی پارکینگ ، لایه ی رویی و آسیب دیده ی سنگ از بین می رود. و در عوض سنگ سالم از زیر نمایان می شود. این سنگ در مقابل رد افتادن مقاومت بیشتری دارد. با کفسابی آینه ای تمام شکاف ها از بین می رود. در نتیجه سنگ دیرتر کیف می شود. و دیر تر هم نیاز به شست و شو پیدا میکند پس دیرتر خراب می شود.

کفسابی پارکینگ

تضمین تمامی خدمات سنگ سابی پارکینگ و لابی

تمامی خدمات کفسابی از جمله کفسابی پارکینگ، لابی ساختمان، واحد های ساختمانی، راه پله ها و … برای هر نوع سنگ ارائه می شود. پرسنل مرکز صدف ساب توانایی تشخیص بهترین مواد و متد برای محل مورد نظر را دارند. از این رو خدمات کفسابی پارکینپ را به صورت تضمینی ارائه میدهیم. و احتمال آسیب به سنگ ها صفر است.

1- سنگسابی پارکینگ باعث از بین رفتن هرگونه سیاهی و رنگ گرفتگی سنگ ها می شود.
2- هرگونه لک روغن، بنزین و … از روی سنگ ها حذف می شود. و هیچ ردی از لکه باقی نمی ماند.
3- یک دست شدن و صیقلی شدن سنگ ها؛ به گونه ای که سطح کاملا آینه ای شود و با بازتاب نور و جلوه ای زیبا به استقبال شما و میهمانانتان آید!
4- با حذف درز ها و منافذ سنگ سطح دیرتر آلوده شده و شست و شو آسان می شود.

علاوه بر چهار مورد ذکر شده، ک فسابی مزیت های دیگری دارد. اما برای پارکینگ این 4 مورد اهمیت بیشتری دارند. متن کامل مزیت های کفسابی را ببینید. 

قیمت کفسابی پارکینگ

قیمت کفسابی و سنگ سابی پارکینگ بنا به نوع سنگ پارکینگ و متراژ متفاوت است. عوامل زیادی بر قیمت کفسابی تاثیر دارد. به همین دلیل اگر دنبال قیمت دقیق هستید بهترین راه تماس با شرکت های معتبر کفسابی است. با اطلاعاتی مثل متراژ جنس سنگ، نوع کفسابی مدنظر شما، میزان آسیب سنگ و … قیمت دقیق را بدست آورید. اگر میخواهید بدانید که هرکدام از این ها چه تاثیری در قیمت سنگسابی دارد، اینجا کلیک کنید.

کفسابی پارکینگ در تهران و کرج

شرکت صدفساب مرکز معتبر ارائه دهنده خدمات کفسابی در تهران ، کرج و سایر شهر ها و شهرستان های ایران است. برای استفاده از خدمات کفسابی، آگاهی از تعرفه های سنگ سابی، مشاوره رایگان با شماره های 09124153087 و 09190411934 تماس بگیرید.

تمامی خدمات کفسابی از جمله ساب زنی پارکینگ، لابی ساختمان، واحد های ساختمانی، راه پله ها و … برای هر نوع سنگ ارائه می شود. پرسنل مرکز صدف ساب توانایی تشخیص بهترین مواد و متد برای محل مورد نظر را دارند. از این رو خدمات کفسابی پارکینگ با تضمین و بهترین کیفیت انجام شده و احتمال آسیب به سنگ ها صفر است.

کفسابی پارکینگ در تهران و کرج

نمونه کار ها و رضایت مشتریان در صدفساب

مرکز صدف ساب با سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات کفسابی، به خواسته های مشتریان و کارفرمایان آگاهی کامل دارد. و تمامی تلاش مرکز جلب رضایت کامل شما عزیزان است. که به لطف پروردگار در این راه موفق نیز بوده است. و توانسته رضایت صددرصدی کاربران را جلب نمایید. در بخش پروژه ها می توانید نمونه کار های کفسابی پارکینگ و  … را مشاهده نمایید. عکس ها با رضایت مشتریان در سایت قرار می گیرد.

کف سابی پارکینگ ساختمان

خدمات سنگ سابی پارکینگ در مرکز صدفساب

مرکز صدف ساب یکی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنده خدمات کفسابی، نماشویی است. که با بهره گیری از مواد با کیفیت و دارا بودن آرشیو کامل دستگاه های روز آماده انجام کف سابی می باشد. شما می توانید با شماره های ذکر شده با مرکز تماس بگیرید. و از سرعت عمل ، دقت در کار و نتیجه باکیفیت خدمات این مرکز شگفت زده شوید.

روند انجام کفسابی پارکینگ چگونه است؟

پس از تماس شما با مرکز و بهره مندی از مشاوره رایگان و آگاهی کلی از قیمت ها،  کارشناس یا استادکار کفساب در محل مورد نظر برای کفسابی پارکینگ حاضر می شود. پس از بررسی سنگ ، متراژ ، و ولتاژ برق محل، کارکنان دستگاه های مخصوص به سنگ و مواد مرغوب مناسب با جنس سنگ را به محل می آورند و فرایند ساب سنگ پارکینگ آغاز می شود.

مراحل کفسابی در بخش جداگانه ای در سایت قرار گرفته است مراحل کفسابی. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

پارکینگ را آینه ای نکنید!

کفسابی لول های مختلفی دارد. با لقمه سنگ های مخصوص با شماره های مختلف می توان سنگ را تا هر حدی صیقلی و صاف کرد. مراکز معتبر و حرفه ای پارکینگ ها را ازحدی بیشتر صیقلی نمیکنند. زیرا آینه ای شدن بیش از حد  هنگام کفسابی پارکینگ باعث لیز شدن سنگ ها در فصل های بارندگی می شود. چند قطره آب روی سنگ صیقلی خطر لیزخوردن را به شدت افزایش می دهد.

و از آنجا که هنگام بارندگی باران و برف، کف کفش ها و لاستیک ماشین ها خیس می شود ، باید سنگ ها را تا حد استانداردی صیقلی کرد و نه بیشتر. مراکز نامعتبر این نکته را در نظر نمیگیرند. اما مراکز معتبر نه تنها این استاندارد را رعایت می کنند بلکه شیار هایی هم روی سنگ ایجاد میکنند. به گونه ای که از زیبایی محیط کم نشود. برای استفاده از این خدمات تخصصی می توانید روی گروه صدف ساب حساب کنید.

این مطلب برای شماست(روش های خانگی تمیز کردن موزاییک):

برق انداختن موزاییک حیاط و پارکینگ با 9 ترفند فوق العاده راحت و موثر

روی تصویر زیر کلیک کنید

برق انداختن موزاییک حیاط
نمایش 11 دیدگاه
 • ناشناس
  پاسخ

  ممنون از شرکت صدفساب
  بالاخره شرکتی پیدا شد که مشکل سیاهی کف پارکینگ مارو حل کنه
  قبلا سه بار با شرکتای دیگه کفسابی کرده بودیم اما یه ماه بعد باز سیاهی سنگ برمیگشت. اما الان 6 ماه از کفسابی که شما انجام دادین میگذره و همچنان پارکینگ برق میزنه

 • ناشناس
  پاسخ

  سلام قیمت کفسابی پارکینگ در تهران چقدره چطور قیمت دقیق بگیرم؟

  • sadafsab

   سلام چون قیمت کفسابی به خیلی چیزا مثل جنس سنگ و سابقه کفسابی و … بستگی داره بهترین راه اینه که مستقیم تماس بگیرید و با توجه به شرایط سنگ و پارکینگتون قیمت دقیق بدست بیارید. لطفا با این شماره تماس بگیرید. 09124153087

 • احمدی
  پاسخ

  سلام وقت بخیر آیا کفسابی لک روغنی که با شستن پاک نشده رو پاک می کنه؟ یه بخش هایی از پارگینگ ما لک روغن و لک لاستیک ماشین داره کفسابی اینارو درست میکنه؟

  • sadafsab

   سلا وقت شما هم بخیر
   بله هردو موردی که گفتین با کفسابی کاملا پاک میشه

 • ناشناس
  پاسخ

  سلام ببخشید کف پارکینگ متری چند است

  • sadafsab

   با سلام و عرض ادب
   قیمت کفسابی بر اساس نوع سنگ و متراژ و … تعیین میشه و به اطلاعات بیشتری نیازه. لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا قیمت بروز رو آنی اعلام کنند. ممنون

ترک بک ها

یک نظر بدهید