در این تصویر یکی دیگر از پروژه های صدفساب را مشاهده می نمایید ( نمونه کار کفسابی پارکینگ در کرج ). البته همانطور که مشخص است این تصویر خروجی نهایی کار نیست و تنها بخشی از کف پارکینگ ساب خورده است. در واقع این تصویر در حین انجام کفسابی تهیه شده است. تا به خوبی تفاوت قبل و بعد از کفسابی پارکینگ را مشاهده نمایید. و به خوبی تاثیر یک کفسابی مرغوب را ببینید. همنطور که در پست های دیگر اشاره کردیم ، این تصویر با رضایت مشتری در سایت قرار داده شده است.

حذف رنگ گرفتگی سنگ ها ، پاکسازی آلودگی ها ، صیقلی شدن کف از اصلی ترین اهداف مشتریان برای کفسابی پارکینگ و تماس با صدفساب است. در بخش کفسابی پارکینگ توضیحات بیشتری در این باره پیدا خواهید کرد.

توجه : کفسابی پارکینگ ما محدود به شهر کرج نیست. شما می توانید در تمامی شهر های بزرگ ایران مخصوصا استان تهران و حومه ، از خدمات ما بهره مند شوید. پس این فرصت را از دست ندهید.

نمونه کار های صدفساب

تصویر نمونه کار کفسابی پارکینگ بالا تنها یکی از پروژه های ماست.  در ادامه میتوانید سایر نمونه کار های کفسابی و نماشویی صدفساب را ببینید. البته این تمامی نمونه کار ها نیست و تنها چند مورد آخر را نمایش داده است. برای مشاهده آرشیو نمونه کار ها و پروژه ها می توانید به بخش پروژه ها کفسابی مراجعه کنید. پروژه های صدفساب محدود به پارکینگ نیست و سایر خدمات از جمله ، کفسابی پله و راه پله و پاگرد ها ، نماشویی ، فرچه شویی ، کفسابی ساختمان و … را شامل می شود.

مشاهده سایر نمونه کار های کفسابی ما خالی از لطف نیست چرا که باعث آشنایی بیشتر شما عزیزان با این مرکز و کیفیت خدمات ارائه شده توسط صدفساب می گردد. با ما همراه باشید…

تازه ترین پروژه ها