در خدمات کفسابی

کفسابی پله ، راه پله و پاگردها

به دنبال کفسابی پله ها و راه پله ها با قسمت مناسب و شرکت معتبر هستین؟

صدفساب تمامی خدمات سنگسابی و ساب سنگ پله رو با قیمت مناسب و تضمینی ارائه میده.

برای اطلاع از قیمت ها و تخفیف ها  اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید.یا از طریق واتس اپ پیام دهید (پاسخگویی 24 ساعته)

+98 919 041 1934

کفسابی پله با بخش های دیگر ساختمان کمی متفاوت است. دستگاه های بزرگ برای سنگ سابی راه پله مناسب نیستند. زیرا پله ها عرض کمی دارند. دو نوع دستگاه مخصوص برای این کار وجود دارد. فیلم کوتاه زیر این دستگاه ها را نشان داده ایم. تا روش انجام کفسابی راه پله ها آشنا شوید. مرکز کفسابی صدفساب از این دستگاه ها برای پله ساختمانتان استفاده می کند. تا نتیجه صددرصد رضایت بخش برایتان حاصل کنیم.

کفسابی پله ها و پاگردها

فیلم نحوه کفسابی پله ها

شنیدن کی بود مانند دیدن!

هرکدام از این دو دستگاه مزایا و معایبی دارند که به آن ها اشاره می کنیم.

دستگاه کوچکتر که دستگاه ساب دستی است، برای دسترسی به گوشه های پله ها و کنج ها مناسب است. و با آن می توان دیواره پشتی پله ها را هم ساب زد. اما این دستگاه یک عیب بزرگ نیز دارد ؛آن هم سرعت پایین کار است.زیرا به دلیل کوچک بودن لقمه سنگ های آن ، سرعت عمل انجام کار بسیار پایین می آید. و برای راه پله های طولانی استفاده از این دستگاه به تنهایی تقریبا عملی نیست.

دستگاه دوم این عیب دستگاه کف سابی دستی را ندارد. و سرعت عمل کار با آن بالاست. ولی به دلیل بزرگ بودن لقمه سنگ های آن ، دسترسی به کنج ها با این دستگاه امکان پذیر نیست.

مرکز صدفساب از هر دو دستگاه استفاده می کند. تا ضعف هر دو دستگاه را پوشش دهد. و کفسابی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

قیمت کفسابی راه پله

قیمت کفسابی پله هم مانند کفسابی سایر قسمت های ساختمون محاسبه می شود. جنس سنگ. تعداد پله ، عرض هر پله ، برق تک فاز و سه فاز داشتن ساختمان و … روی قیمت ساب سنگ پله تاثیر داره. به همین دلیل بهترین راه برای قیمت گرفتن تماس با مرکز هست. و ما با گرفتن اطلاعات ساختمانتان به راحتی قیمت را تخمین می زنیم. خودتان قیمت را مقایسه کنید.

 

+98 919 041 1934
تماس تلفنی و واتس اپ

مراحل کفسابی راه پله

کفسابی همیشه از چندین مرحله ساب با لقمه سنگ های متفاوت انجام می شود. بسته به نوع و جنس سنگ و مواد بسیار دیگر، این تعداد ساب ها و روش ساب زنی می تواند متفاوت باشد. اینجا طرح کلی را می آوریم  تا با روش کار آشنا شوید.

ابتدا سنگ ها با لقمه سنگ های زبرتر سابیده می شوند تا لایه نازکی که کثیف و آسب دیده است سابیده شده و سنگ نو نمایان شود. حالا باید با لقمه سنگ های نرم و ظریف تر این سنگ ها را صیقل بزنیم. تا هم آینه ای و براق شوند و هم راه نفو آب و آلودگی در سنگ وجود نداشته باشد. با این کار عمر سنگ ها هم افزایش پیدا میکند. و چون آلودگی کمتر نفوذ می کند، شستشو و تمیزکردن پله ها و پاگرد ها هم راحت تر می شود.

مرکز صدفساب از کدام دستگاه استفاده می کند؟

مرکز ما به هردوی این دستگاه ها مجهز است و از هر دو دستگاه برای کفسابی هر پله از راهپله شما استفاده می کند. تا نقاط ضعف دستگاه ها پوشش داده شود و خروجی کار به بهترین شکل ارائه شود. استفاده از هر دو دستگاه برای هر پله باعث شده تا علاوه بر این که سرعت عمل کار با دستگاه بزرگتر بالا باشد، تمامی گوشه ها و کنج ها نیز به خوبی صیغل داده شوند. و سطح کاملا یک دست و هموار صیقل داده شود.

توجه

ممکن است در مرحله انتخاب مرکز کفسابی و پرس و جوی قیمت با مراکز نامعتبر برخورد داشته باشید که (تعداد آن ها کم نیست!) این مراکز ممکن است قیمت های پایین تری ارائه دهند که وسوسه برانگیز نیز هستند! اما باید توجه داشته باشید که در این نوع مراکز اغلب از دستگاه های بزرگتر استفاده میکنند. استفاده نکردن از دستگاه کوچک باعث می شود گوشه های پله ها ساب نخورده باقی بماند. و پس از اتمام کار شما با پله هایی رو به رو شوید که در وسط پله براق هستند ولی گوشه های پله ها هنوز سیاه و جرم گرفته است. این مورد تنها یکی از مهم ترین تفاوت های کفسابی حرفه ای و کفسابی با کیفیت پایین است که معمولا بسیار ارزان تر است.

برای جلوگیری از خراب شدن سنگ ها چه کنیم؟

مهم ترین نکته این که از مواد شوینده قوی و یا اسیدی برا شستن سنگ استفاده نکنید.زیرا در ابتدا آلودگی ها به خوبی پاک می شوند. اما سطح سنگ آسیب میبند و جاذب آلودگی می شود. تمام منافذ به سرعت با خاک پر می شوند. و چون به منافذ نفوذ کرده به راحتی تمیز نمی شود.

دومین نکته این است که برای انتقال زباله ها به بیرون از ساختمان حتما از سطل استفاده کنید. تا آب زباله ها روی سنگ ها نریزد. زیرا علاوه بر لکه های که به سختی پاک میشوند، به مرور باعث ترکیب شمیایی در سنگ شده و ممکن است لکه ها همیشه باقی بمانند.

نکته سوم این که اگر موادی روی زمین ریخت. حتما همان لحظه پاک کند تا کمتین زمان برای ترکیب و نفوذ در سنگ را نداشته باشد.

در هنگام اسباب کشی دقت کنید که اجسام سنگین روی پله ها و پاگرد ها کشیده نشوند. اگر شیار هایی روی سنگ ایجاد شود، به سرعت با گرد و خاک پر میشود و حتی با شستن هم نمیتوان آن را کامل تمیز کرد.

چرا کفسابی پله ضروری است؟

به طور کلی کفسابی هر مکانی باعث نو شدن سطح می شود. چرا که یک لایه بسیار نازک از سطح سنگ ها صیقل داده می شود و حذف می شود.علاوه بر نوسازی محیط کفسابی پله ها مزایای دیگری نیز دارد. می توانید در بخش مزایای کفسابی درباره این مطلب اطلاعات بیشتری بیابید. ولی به طور خاص برای پله ها می توان گفت که کفسابی می تواند مدت زمان بیشتری سطح را تمیز نگه دارد و فرایند شست و شوی آن را نیز بسیار راحت تر می سازد. چرا که ترک ها و درز های سنگ ها گرفته شده است. مهم تر از همه جلای زیبای راه پله هاست که به جز انجام کفسابی با هیچ روش دیگری به دست نمی آید.

چگونه از خدمات کفسابی مرکز صدفساب استفاه کنیم؟

شما می توانید با شماره های 09190411934 و 09124153087 تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان و پاسخ به سوالاتتان در زمینه کفسابی ، از خدمات کفسابی پله و راه پله و هر مکان دیگر بهره مند شوید. استادکار کفساب در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شود و پس از بررسی و تخمین دقیق هزینه و مواد و دستگاه های مورد نیاز، فرایند کفسابی را آغاز می نماید.

شما عزیزان می توانید نمونه کارها و پروژه های صدفساب را در بخش نمونه کارهای کفسابی مشاهده نمایید.

نوشته های اخیر
نمایش 3 دیدگاه
    ترک بک ها

    یک نظر بدهید