درباره مرکز کف سابی صدفساب بیشتر بدانید.

کف سابی با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت

مرکز کف سابی صدف ساب بعنوان مرجع تخصصی کفسابی و سنگ سابی در ایران ، ضمن به کارگیری متخصصین و کارشناسان و استادکاران باتجربه، خدماتی نوین در زمینه ترمیم و پاکیزگی سنگ ارایه می دهد. مشتری مداری رمز موفقیت پایدار این شرکت است. شرکت کفسابی صدفساب به واسطه سال ها تجربه در این زمینه، به تفاوت در نیاز و خواست مشتری پی برده است. از این رو مدیریت این مرکز همراه تلاش کرده تا کامل ترین آرشیو مواد و محصولات را داشته باشد. و در این راه موفق گشته است. از این رو تمامی مشتریان گرامی که به دنبال کیفیت بالا و قیمت ارزان و خدمات سریع می باشند می توانند از خدمات نوین این شرکت بهره مند گردند.

خدمات ما

 • کفسابی

  ساب انواع سنگ ها

 • اسیدشویی

  اسیدشویی انواع سنگ

 • درزگیری

  پرکردن درز با بهترین چسب ها

 • کاهش ناخنکها

  از بین ناخنک ها با ساب

 • نظافت

  نظافت کلی ساختمان ها

درباره سایت مرکز کف سابی صدفساب

جهت ارتباط هر چه بهتر با مشتریان گرامی سایت صدف ساب برای این شرکت راه اندازی شده است. در این سایت سعی شده درتمامی صفحات راه های ارتباطی با کاربران گرامی موجود باشد. همچنین پشتیبانی 24 ساعته جهت پاسخگویی هرچه سریع تر به سوالات و تماس ها و پیام های شما در نظر گرفته شده. از آنجایی که خدمات ما گسترده بوده و در سطوح کیفی متفاوت ارائه می شود ، بخش مقالات کفسابی راه اندازی شده است. تا کاربران گرامی بتوانند اطلاعات جامع و کاملی در زمینه خدمات دریافتی کسب نمایند. پیشنهاد می کنیم قبل از انجام کفسابی اطلاعات این بخش را مشاهده نمایید.

همچنین در بخش پروژه های کفسابی شرکت صدفساب ، می توانید تازه ترین پروژه ها و نمونه کار های این شرکت را مشاهده نمایید. این بخش همواره در حال به روز رسانی بوده و در صورت اجازه و رضایت مشتری یا صاحب پروژه ، تصویری از خروجی کار کفسابی گرفته می شود. و در سایت قرار داده می شود.

صدف ساب در خدمت شماست

با ما کف سابی با کیفیت را با کمترین هزینه تجربه کنید.

شرکت صدف ساب با ارائه خدماتی نظیر ساب انواع سنگها، از بین بردن ناخنک ها با ساب و پرکردن درزها با رزین یا چسب بتن در تمام نقاط کشور و شهرستان ها در شبانه روز آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.