در مقالات کفسابی

فایده کف سابی چیست؟

با کف سابی دیگر نگران مات بی روح بودن نمای داخل ساختمان نخواهید بود.

کف سابی موجب جلای سنگ ها  می شود و این کار به هیچ عنوان  با دست و مواد شوینده قابل انجام نیست. ما سال هاست با دستگاه مخصوص  و نیروی متخصص با انواع سنگ و سنگ سابی سر و کار داریم. و با اطمینان می گویم که این کار به دلیل های مثل جلای سنگ و ماندگاری بالای سنگ کاملا مفید به صرفه است.

توجه داشته باشید که وقتی روی  سنگ مورد نظر شما  با دستگاه مخصوص ما و کف سابی ما کار سنگ سابی را انجام می شود، نه تنها باعث جلای سنگ شما می شود. بلکه  درخشندگی  فوق العاده ای هم به همراه دارد و هم  باعث طولانی شدن عمر سنگ شما می شود. و هم چنین زمان زیادی سنگ  تمیز باقی می ماند .

به طور ساده تر سنگی که کفسابی شده است. نسبت به سنگی که کف سابی نشده  کثیفی و آلودگی کمتری را جذب میکند.

اگر بخشی از سنگ شما آسیب دیده یا حتی شکسته باشد ، باید سنگ را عوض کنید. که این کار موجب  زشتی کف می شود. اما با یک کف سابی می توان همان قسمت را مانند روز اول درست کرد.با یک هزینه جزئی کفسابی مغازه  و یا هر ساختمان که مد نظرتان است ظاهر زیباتری پیدا می کند.

فواید کفسابی  به طور خلاصه  اینگونه است:

کف سابی موجب یکسان شدن سطح  و شفاف شدن سنگ ها می شود.

باعث پر شدن درز خالی سنگ ها شده و آن ها را یکدست می کند.

کف سابی باعث تمیزی سنگ می شود.

موجب زیباتر شدن سنگ می شود.

کف سابی ساختمان خود را با خیال آسوده و راحت به ما  بسپارید. کف سابی صدف ساب

شما می توانید با مراجعه به صفحه مقالات سنگ سابی ، اطلاعات بیشتری در این زمینه (از جمله قیمت ، نحوه فرایند و …)  کسب نمایید.

مزایای سنگ سابی

6 مورد از مهم ترین مزایای کف سابی

اینجا ما 6 مورد از مهم ترین مزایای کف سابی را توضیح داده ایم. تا دلیل اهمیت انجام کار را بیشتر بدانید.

عمر مفید سنگ را افزایش دهید!

یکی از مهم ترین دلایل خرابی و کاهش عمر انواع سنگ ها و تشدید شکاف های آن ، وجود درز ها و شکاف های هر چند کوچک بر روی سنگ است. چرا که نفوذ آب و مواد دیگر در این فضا باعث خرابی بیشتر و سریع تر سنگ میشود.

ما با انجام کف سابی حرفه ای این درز ها را از بین می بریم. تا آب و مواد دیگر نتوانند به سنگ نفوذ کنند و باعث آسیب به سنگ شوند. در نتیجه عمر مفید سنگ بیشتر می شود.

مهم ترین مورد از مزایای کف سابی : براق شدن سنگ ها

از مهم ترین مزایای کف سابی براق شدن یا به اصطلاح برق افتادن سنگ است. شاید تصور کنید که با شست و شوی سنگ بتوان آن را براق کرد. اما حتما تجربه به شما ثابت کرده است که تنها شست و شوی سنگ با مواد معمولی باعث براقی قابل قبولی نم یشود. برای براق شدن سنگ نیاز به صیقل دادن با دستگاه های مخصوص است. که با یک فرایند کف سابی حرفه ای می توان به این نتیجه دلخواه رسید.

حذف پستی و بلندی های سطح و بین سنگ ها با کف سابی

با انجام یک فرایند درست کفسابی ناهمواری ها و پستی بلندی های روی سنگ و کاشی ها و فاصله بین از روی سنگ ساب زده می شود. اگر پس از فرایند با چشمان بسته سنگ را لمس کنید. نمی توانید مرز بین سنگ ها را تشخیص دهید!

مزایای کف سابی

با کف سابی مواد چسبناک و سیمان و مصالح و … را در از روی سنگ حذف کنید

چسبیدن مواد چسبناک و چسب ها بیشتر مربوط به پله هاست. معمولا برای ثابت ماندن موکت روی پله ها از چسب های مخصوص استفاده می شود. اما هنگام تعویض و یا حذف موکت ها رد و اثر این چسب های قوی روی پله می ماند. برای رفع این مشکل می توان از طریق بخش تماس با ما از خدمات حرفه ای گروه صدفساب و شست و شوی سنگ ها و سرامیک ها بهره مند شوید. در بیشتر ساختمان ها مواد و مصالح و سیمان و دوغاب و … روی سنگ ها ریخته می شود که به علت سفت شدن قابل حذف نیستند و اما لقمه های با شماره های پایین و زبر دستگاه های کفسابی می تواند به راحتی آن ها را حذف کند.

ترمیم آسیب دیدگی های سنگ از جمله ریختن مواد اسیدی روی آن

یکی از اصلی ترین مزایا کف سابی همین مورد است. که با هیچ فرایند دیگری نمی توان آن را جایگزین نمود! با انجام متد های کفسابی و حذف لایه کهنه و آسیب دیده، این مسئله عملی خواهد شد. و رد به جا مانده از مواد شیمیایی و … از روی سنگ پاک می شود.

این مواد ممکن است به دلیل استفاده نادرست از مواد شوینده و استفاده از مواد با خاصیت اسیدی روی سنگ ایجاد شده باشدو و یا بر اثر ریخته شدن ناگهانی این مواد و خاصیت خورنده بودن آن ها ، برای همیشه روی سنگ رد به جا بگذارند. که تنها با سابیدن و صیقل دادن سنگ از بین می روند.

نو سازی سنگ های کهنه و قدیمی

اگر مدت زیادی است که از عمر سنگ کف گذشته. و سنگ ها کدر شده است. به طوری که با شست و شو براق نمی شود، احتمالا به فکر تعویض سنگ ها می افتید.اما این کار یک پروژه بسیار سخت و طاقت فرساست! حتما خود شما از سختی های انجام این کار از جمله سر و صدا ، گرد و خاک ، هزینه های اضافی و … آگاهید. ما راه حل ساده تری به شما پیشنهاد می کنیم: کفسابی!

با کفسابی لایه رویی و آسیب دیده حذف شده و لایه نویی از سنگ نمایان می شود.
مواردی مثل نفوذ آب و مواد دیگر به عمق سنگ ، خط و خش ها و آسیب های فیزیکی ، آسیب های شیمیایی از طریق تماس با مواد اسیدی و شیمیایی و… باعث آسیب به سنگ می شود. سنگ های قدیمی بیشتر در معرض این مشکلات قرار گرفته اند و ممکن است از چند طریق آسیب دیده باشند. از این رو با کفسابی تخصصی و اصولی می توان تمامی این موارد را به یکباره ترمیم نمود. بنابراین تفاوت نتیجه پایان کار با قبل بسیار مشهود است.

نوشته های اخیر
نمایش 4 دیدگاه
    ترک بک ها

    یک نظر بدهید