در مقالات کفسابی

قیمت کفسابی

روش راحت اطلاع از قیمت کفسابی ارزان تماس تلفنی است

عوامل زیادی روی قیمت تاثیر می گذارد راحت ترین راه این است که :

با این شماره تماس بگیرید

اطلاعات محل مورد نظر برای کفسابی را به ما بگویید

و در عرض چند ثانیه قیمت دقیق را بگوییم

مشاوره رایگان | تخمین قیمت | ثبت سفارش

+98 919 041 1934

اگر از گوشی موبایل استفاده می کنید، کافیست روی شماره تماس کلیک کنید

آیا به دنبال کف سابی اعلا با قیمت مناسب اید؟ به دنبال لیست قطعی قیمت کفسابی هستید؟ تفاوت کف سابی ارزان و سنگسابی گرانتر چیست؟ میخواهید سردرگمی رهایی یابید؟ این بخش برای شماست!

(بروزرسانی در  شهریور 99)

اگر علت تفاوت قیمت کفسابی را بشناسید ، می توانید مناسب ترین خدمات ساب سنگ را تشخیص دهید. تا از کفسابی و نتیجه آن رضایت کامل داشته باشید. پیشنهاد می کنیم که بعد از مطالعه این عوامل ، با کارشناس مرکز کف سابی تماس بگیرید. تا با مشاوره رایگان بهترین روش متناسب بودجه شما را پیدا کنیم. اما قبل از آن توضیحاتی درباره سرویس کف سابی ارزان میدهیم.

کفسابی ارزان قیمت صدفساب

کفسابی گرانیت و هزینه ساب آن

گرانیت از سنگ های محکم و مقاوم ساختمان سازی است. سختی این سنگ روی قیمت کفسابی آن تاثیر دارد.
زیرا تعداد دفعات بیشتری کفسابی می شود.حتی ممکن است 2 برابر سنگ های دیگر ساب زده شود.
زمان بیشتری نیاز دارد. به همین دلیل کف سابی سنگ گرانیت از گران ترین سنگسابی هاست.
اما هیچ گرانی ای بی دلیل نیست و این سنگ چندبرابر سنگ های دیگر آینه ای و براق می شود
در این عکس نمونه سنگ گرانیت را می بینید. البته رنگ این سنگ میتواند از صورتی تا خاکستری و سیاه متغیر باشد.
اگر سنگ را قبلا ساب زده اید. قیمت آن پایین تر است.

قیمت کفسابی گرانیت

از شما دعوت میکنم که از پیج اینستاگرامی صدفساب هم دیدن فرمایید. تعدادی از نمونه کار ها و مسائل تکمیلی در اینستاگرام  قرارداده ایم. که میتواند برای شما جالب باشد.

قیمت کفسابی پارکت و کفپوش

توجه کنید که پارکت و کفپوش سابیده نمیشوند. منظور از کفسابی پارکت، کفسابی سطح زیر آن است. تا تمامی پستی ها و بلندی ها از بین برود. تا کفپوش یکدست باشد. یکدست بودن کفپوش عمر مفید آن را افزایش می دهد. اگر سطح زیرین ناصاف باشد، کفپوش به مرور آسیب می بیند. بسته به نوع سنگ سابی و نوع کثیفی و مقدار پستی و بلندی ، هزینه آن مشخص می شود. در حالت کلی قیمت زیرسازی و کف سابی سنگ برای پارکت و کفپوش از بقیه موارد ارزانتر است. زیرا تنها ناهمواری ها از بین برود کافیست.

قیمت کفسابی پله و راه‌پله

سنگسابی راه پله و پله ها تقریبا مثل بقیه جاهاست. تمام مواردی که گفتیم برای قیمت کفسابی پله هم درست است. تنها نکته مهم در مورد قیمت کف سابی پله و راه پله ، نوع محاسبه آن است . معمولا به صورت تکی و بر حسب تعداد پله حساب می شود. البته کیفیت و نوع ساب انتخابی بر قیمت هر پله تاثیر گذار خواهد بود. شما می توانید بهترین خدمات و سرویس کف ساب با مناسب ترین قیمت از مرکز ما دریافت نمایید.

هزینه کفسابی

3 عامل تاثیر گذار بر قیمت کفسابی را بشناسید

 قیمت کفسابی سنگ بر اساس متر مربع حساب می شود

این قیمت بسته به نوع سنگ و سختی آن می تواند متفاوت باشد. پستی بلندی و ناهمواری سنگ ، روش درزگیری ، نوع ساب ، درجه براقی مد نظر برای سنگ ، سابقه کف سابی و … از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه ساب انواع سنگ هستند. عواملی مثل متراژ محیط و دوری و نزدیکی به شهر و … هم در تعیین قیمت کف سابی سنگ تاثیر دارد. که باعث می شود هزینه نهایی کفسابی ارزان باشد یا گران. در ادامه تاثیر هرکدام را بررسی خواهیم کرد.

قیمت کفسابی

آیا به دنبال کفسابی ارزان قیمت هستید؟ صدفساب در خدمت شماست ☻

شما هم دنبال کفسابی درجه یک و با قیمت مناسب هستید؟ که کار را به سرعت و بی دغدغه اضافی انجام دهد.اما شرکت ها خدمات درجه یک سنگ سابی را با قیمت بسیار زیاد انجام می دهند. یا سنگ سابی های ارزان قیمت بی کیفیت هستند. و حتی به سنگ ها آسیب همیشگی وارد می کنند.

مرکز کفساب صدفساب برای این مسئله راه حلی دارد. شما می توانید بسته به بودجه خود یکی از بسته های خدماتی پیشنهادی ما را انتخاب کنید. ما سعی کرده ایم در پیشنهاداتمان نیاز های تمامی مشتریان را درنظر بگیریم. تا با هر بودجه ای بتوانند از داشتن محیطی لوکس و آینه ای لذت ببرند. شما میتوانید با تماس با ما خدمات متناسب با بودجه خود را دریافت کنید.


توجه داشته باشید که ما هرگز کیفیت را فدای قیمت نخواهیم کرد.
تمام خدمات کفسابی با مواد  و دستگاه های درجه یک انجام می شود. و شما می توانید متد آن را انتخاب کنید… ساب کف سنگ معمولی ، ایتالیایی ، نانوساب و … .

+98 912 415 3087

1- اولین عامل هزینه کفسابی: روش انتخابی

روش کفسابی و قیمت آن به 4 دسته کلی تقسیم میشود. هر کدام از این موارد مشتریان خاص خود را دارد. از این رو تمامی دستگاه های مورد نیاز برای هر یک از این موارد در مرکز صدفساب موجود می باشد.

  • ساب معمولی
  • کف سابی ایتالیایی
  • کفسابی درجه 1 و حرفه ای
  • نانوساب

در اینجا توضیح کوتاهی درباره هرکدام میدهیم:

کف سابی ایتالیایی:

در این نوع کفسابی از مواد و روش های ایتالیایی و با کیفیت بسیار بالا استفاده می گردد. قیمت این نوع از سنگ سابی از معمولی بیشتر بوده. و علت این تفاوت قیمت استفاده از مواد درجه 1 و بهترین کیفیت است.

ساب معمولی

مشتریان این نوع اغلب کارفرمایان گرامی و صاحبان پروژه های بزرگ هستند. که کفسابی ارزان قیمت به شمار می رود. زیرا هزینه آن پایین تر است. زمان انجام آن کمتر است . و البته کیفیت قابل قبولی دارد.

نانوساب

بعد از کفسابی نوعی ماده نانو و ضد آب روی سنگ ها زده می شود. این ماده باعث ماندگاری بیشتر و جرمگیری دیرتر سطح می شود. ضد آب بودن این ماده منجر به ساده تر بودن مراحل تمیز کردن سطح می شود. بسیاری از مشتریان برای آشپزخانه کفسابی نانو استفاده می کنند تا چربی ها به راحتی پاک شود. برخی هم برای پارکینگ و لابی و … از نانو ساب استفاده می کنند.

ساب درجه یک

اگر به دنبال بهترین و باکیفیت ترین نوع کفسابی هستید. ما این متد را به شما پیشنهاد میدهیم. چرا که در این روش طبق تجربه و شناخت استادکار ، بهترین متد انتخاب می شود. و با تعداد دفعات و شماره دستگاه های مناسب در چندین مرحله فرایند کفسابی انجام می شوند. طبیعتا این مورد در مقابل کیفیت بالا ، هزینه بالاتری خواهد داشت.

2- سختی یا نرمی سنگ یکی دیگر از عوامل موثر

نوع سنگ یا همان سختی یا نرمی سنگ بسیار مهم است. سنگ ها را به دو دسته سنگ های نرم و سنگ های سخت تقسیم  می شود. ممکن است این سنگ ها را با عنوان ساب خوری راحت و ساب خوری سخت شنیده باشید.

  • سنگ های نرم: تراورتن، خوی، سنگ های آهکی و … هستند. همانطور که از نام این دسته مشخص است سابخوری این سنگ ها راحت تر بوده در نتیجه پروسه سنگ سابی آنها  به زمان و هزینه کمتری نیاز دارد.
  • سنگ های سخت: مهم ترین سنگی که در این گروه قرار دارد سنگ گرنیت است. این سنگ در حالت طبیعی در اعماق زمین و در دما و فشار بالا ایجاد می شود. در نتیجه جنس آن سخت تر بوده. این سنگ باید در چند مرحله ساب خورده شود. تا صیقلی و براق شود.

3- آیا سنگ مد نظر شما قبلا کف سابی شده است؟

شاید برایتان عجیب باشد که سابقه ساب سنگ می تواند بر هزینه کفسابی تاثیر گذار باشد. اما علت این امر بسیار ساده است. سنگی که از قبل ساب خورده است تا سطح قابل قبولی صاف و صیقلی شده است. و پستی  بلندی های آن رفع گشته. در نتیجه فرایندی که قرار است روی کف انجام شود کمتر و راحت تر خواهد بود. و طبعا قیمت کف سابی ارزان تر خواهد بود.

در مقابل ساختمان های تازه تاسیس هستند. کف این مکان ها قبلا ساب نخورده است در نتیجه ناهمواری زیادی دارد. همچنین ممکن است مصالح یا مواد چسبناک دیگری روی سنگ ها ریخته شده باشد. که این مسئله نیز فرایند سنگسابی طولانی تری نیاز دارد. البته باید در نظر بگیریم که ممکن است سنگ خریدری شده برای کف، خود ساب خورده باشد. ولی این مورد بسیار اندک و انگشت شمار است. چرا که خرید سنگ ساب نخورده و ساب سنگ بعد از قرار گرفتن سنگ ها روی کف از نظر اقتصادی به صرفه تر است.

نتیجه:

موارد ذکر شده مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت هستند اما تمامی عوامل نیستنند! از این رو صدفساب قبل از شروع به فرایند ، به مشاوره رایگان با مشتریان گرامی می پردازد. تا با توجه به شرایط و بودجه بهترین نوع ساب را انجام دهد. تمامی متد های این مرکز با هر قیمتی دارای کیفیت مطلوب می باشد. و براساس زمان و بودجه ی مشتریان گرامی انجام می گیرد. از آنجایی که شما احتمالا به دنبال تصمیم گیری برای انجام ساب سنگ هستید، پیشنهاد می کنیم بخش مزایای کف سابی را نیز ببینید! تا تصمیم گیری دقیق تری داشته باشید . و از نتیجه کار نهایت رضایت را داشته باشید.

نوشته های اخیر
نمایش 8 دیدگاه
    ترک بک ها

    یک نظر بدهید