در مقالات کفسابی

قیمت کفسابی

برای اطلاع راحت از قیمت کفسابی ارزان، تماس بگیرید

در چند ثانیه قیمت دقیق بدست آورید:

1- روی شماره ی 09124153087 کلیک کنید. یا در قسمت تماس ها تایپ کنید و تماس بگیرید.

2- متراژ و اطلاعات محل سنگ کف برای کفسابی را به ما بگویید.

3- و در عرض چند ثانیه قیمت دقیق را بگوییم.

مشاوره رایگان | تخمین قیمت | ثبت سفارش

09190411934

اگر از گوشی موبایل استفاده می کنید، کافیست روی شماره تماس کلیک کنید

به دنبال کف سابی اعلا با قیمت مناسب اید؟ به دنبال لیست قطعی قیمت کفسابی هستید؟ تفاوت کف سابی ارزان و سنگسابی گرانتر چیست؟ میخواهید سردرگمی رهایی یابید؟ این بخش برای شماست!

 

لیست مطالب این صفحه (قیمت کفسابی و کفسابی ارزان)

کفسابی گرانیت و هزینه ساب آن چقدر است؟

قیمت کفسابی پارکت و کفپوش

قیمت کفسابی پله و راه پله

6 عامل تاثیر گذار بر قیمت کفسابی کدام است؟

نتیجه

(بروزرسانی در شهریور 1400)

اگر علت تفاوت قیمت کفسابی را بشناسید ، می توانید مناسب ترین خدمات ساب سنگ را تشخیص دهید. تا از کفسابی و نتیجه آن رضایت کامل داشته باشید. پیشنهاد می کنیم که بعد از مطالعه این عوامل ، با کارشناس مرکز کف سابی تماس بگیرید. تا با مشاوره رایگان بهترین روش متناسب بودجه شما را پیدا کنیم. اما قبل از آن توضیحاتی درباره سرویس کف سابی ارزان میدهیم.

کفسابی ارزان قیمت صدفساب

کفسابی گرانیت و هزینه ساب آن

گرانیت از محکم ترین سنگ های ساختمان سازی است. سختی این سنگ روی قیمت کفسابی آن تاثیر دارد.
زیرا تعداد دفعات بیشتری کفسابی می شود.حتی ممکن است 2 برابر سنگ های دیگر ساب زده شود.
زمان بیشتری نیاز دارد. به همین دلیل کف سابی سنگ گرانیت از گران ترین سنگسابی هاست.
اما هیچ گرانی ای بی دلیل نیست و این سنگ چندبرابر سنگ های دیگر آینه ای و براق می شود
در این عکس نمونه سنگ گرانیت را می بینید. البته رنگ این سنگ میتواند از صورتی تا خاکستری و سیاه متغیر باشد.
اگر سنگ را قبلا ساب زده اید. قیمت آن پایین تر است.

قیمت کفسابی گرانیت

از شما دعوت میکنم که از پیج اینستاگرامی صدفساب هم دیدن فرمایید. تعدادی از نمونه کار ها و مسائل تکمیلی در اینستاگرام  قرارداده ایم.

قیمت کفسابی پارکت و کفپوش

توجه کنید که پارکت و کفپوش سابیده نمیشوند. منظور از کفسابی پارکت، کفسابی سطح زیر آن است. تا تمامی پستی ها و بلندی ها از بین برود. تا کفپوش یکدست باشد. یکدست بودن کفپوش عمر مفید آن را افزایش می دهد. اگر سطح زیرین ناصاف باشد، کفپوش به مرور آسیب می بیند. بسته به نوع سنگ سابی و نوع کثیفی و مقدار پستی و بلندی ، هزینه آن مشخص می شود. در حالت کلی قیمت زیرسازی و کف سابی سنگ برای پارکت و کفپوش از بقیه موارد ارزانتر است. زیرا تنها ناهمواری ها از بین برود کافیست.

قیمت کفسابی پله و راه‌پله

سنگسابی راه پله و پله ها تقریبا مثل بقیه جاهاست. تمام مواردی که گفتیم برای قیمت کفسابی پله هم درست است. تنها نکته مهم در مورد قیمت کف سابی پله و راه پله ، نوع محاسبه آن است . معمولا به صورت تکی و بر حسب تعداد پله حساب می شود. البته کیفیت و نوع ساب انتخابی بر قیمت هر پله تاثیر گذار خواهد بود. شما می توانید بهترین خدمات و سرویس کف ساب با مناسب ترین قیمت از مرکز ما دریافت نمایید.

هزینه کفسابی

6 عامل اصلی تاثیر گذار بر قیمت کفسابی چیست؟

 قیمت کفسابی سنگ بر اساس متر مربع حساب می شود

این قیمت بسته به نوع سنگ و سختی آن می تواند متفاوت باشد. پستی بلندی و ناهمواری سنگ ، روش درزگیری ، نوع ساب ، درجه براقی مد نظر برای سنگ ، سابقه کف سابی و … از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر هزینه ساب انواع سنگ هستند. عواملی مثل متراژ محیط و دوری و نزدیکی به شهر و … هم در تعیین قیمت کف سابی سنگ تاثیر دارد. که باعث می شود هزینه نهایی کفسابی ارزان باشد یا گران.اینجا جداگانه هر یک از این عوامل را بررسی می کنیم.

قیمت کفسابی

آیا به دنبال کفسابی ارزان قیمت هستید؟ صدفساب در خدمت شماست ☻

شما هم دنبال کفسابی درجه یک و با قیمت مناسب هستید؟ که کار را به سرعت و بی دغدغه اضافی انجام دهد.اما شرکت ها خدمات درجه یک سنگ سابی را با قیمت بسیار زیاد انجام می دهند. یا سنگ سابی های ارزان قیمت بی کیفیت هستند. و حتی به سنگ ها آسیب همیشگی وارد می کنند.

مرکز کفساب صدفساب برای این مسئله راه حلی دارد. شما می توانید بسته به بودجه خود یکی از بسته های خدماتی پیشنهادی ما را انتخاب کنید. ما سعی کرده ایم در پیشنهاداتمان نیاز های تمامی مشتریان را درنظر بگیریم. تا با هر بودجه ای بتوانند از داشتن محیطی لوکس و آینه ای لذت ببرند. شما میتوانید با تماس با ما خدمات متناسب با بودجه خود را دریافت کنید.


توجه داشته باشید که ما هرگز کیفیت را فدای قیمت نخواهیم کرد.
تمام خدمات کفسابی با مواد  و دستگاه های درجه یک انجام می شود. و شما می توانید متد آن را انتخاب کنید… ساب کف سنگ معمولی ، ایتالیایی ، نانوساب و … .

09124153087

1- اولین عامل هزینه کفسابی: روش انتخابی

روش کفسابی و قیمت آن به 4 دسته کلی تقسیم میشود. هر کدام از این موارد مشتریان خاص خود را دارد. از این رو تمامی دستگاه های مورد نیاز برای هر یک از این موارد در مرکز صدفساب موجود می باشد.

 • ساب معمولی
 • کف سابی ایتالیایی
 • کفسابی درجه 1 و حرفه ای
 • نانوساب

در اینجا توضیح کوتاهی درباره هرکدام میدهیم:

کف سابی ایتالیایی:

در این نوع کفسابی از مواد و روش های ایتالیایی و با کیفیت بسیار بالا استفاده می گردد. قیمت این نوع از سنگ سابی از معمولی بیشتر بوده. و علت این تفاوت قیمت استفاده از مواد درجه 1 و بهترین کیفیت است.

ساب معمولی

مشتریان این نوع اغلب کارفرمایان گرامی و صاحبان پروژه های بزرگ هستند. که کفسابی ارزان قیمت به شمار می رود. زیرا هزینه آن پایین تر است. زمان انجام آن کمتر است . و البته کیفیت قابل قبولی دارد.

نانوساب

بعد از کفسابی نوعی ماده نانو و ضد آب روی سنگ ها زده می شود. این ماده باعث ماندگاری بیشتر و جرمگیری دیرتر سطح می شود. ضد آب بودن این ماده منجر به ساده تر بودن مراحل تمیز کردن سطح می شود. بسیاری از مشتریان برای آشپزخانه کفسابی نانو استفاده می کنند تا چربی ها به راحتی پاک شود. برخی هم برای پارکینگ و لابی و … از نانو ساب استفاده می کنند.

ساب درجه یک

اگر به دنبال بهترین و باکیفیت ترین نوع کفسابی هستید. ما این متد را به شما پیشنهاد میدهیم. چرا که در این روش طبق تجربه و شناخت استادکار ، بهترین متد انتخاب می شود. و با تعداد دفعات و شماره دستگاه های مناسب در چندین مرحله فرایند کفسابی انجام می شوند. طبیعتا این مورد در مقابل کیفیت بالا ، هزینه بالاتری خواهد داشت.

2- سختی یا نرمی سنگ یکی دیگر از عوامل موثر

نوع سنگ یا همان سختی یا نرمی سنگ بسیار مهم است. سنگ ها را به دو دسته سنگ های نرم و سنگ های سخت تقسیم  می شود. ممکن است این سنگ ها را با عنوان ساب خوری راحت و ساب خوری سخت شنیده باشید.

 • سنگ های نرم: تراورتن، خوی، سنگ های آهکی و … هستند. همانطور که از نام این دسته مشخص است سابخوری این سنگ ها راحت تر بوده در نتیجه پروسه سنگ سابی آنها  به زمان و هزینه کمتری نیاز دارد.
 • سنگ های سخت: مهم ترین سنگی که در این گروه قرار دارد سنگ گرنیت است. این سنگ در حالت طبیعی در اعماق زمین و در دما و فشار بالا ایجاد می شود. در نتیجه جنس آن سخت تر بوده. این سنگ باید در چند مرحله ساب خورده شود. تا صیقلی و براق شود.

3- آیا سنگ مد نظر شما قبلا کف سابی شده است؟

شاید برایتان عجیب باشد که سابقه ساب سنگ می تواند بر هزینه کفسابی تاثیر گذار باشد. اما علت این امر بسیار ساده است. سنگی که از قبل ساب خورده است تا سطح قابل قبولی صاف و صیقلی شده است. و پستی  بلندی های آن رفع گشته. در نتیجه فرایندی که قرار است روی کف انجام شود کمتر و راحت تر خواهد بود. و طبعا قیمت کف سابی ارزان تر خواهد بود.

در مقابل ساختمان های تازه تاسیس هستند. کف این مکان ها قبلا ساب نخورده است در نتیجه ناهمواری زیادی دارد. همچنین ممکن است مصالح یا مواد چسبناک دیگری روی سنگ ها ریخته شده باشد. که این مسئله نیز فرایند سنگسابی طولانی تری نیاز دارد. البته باید در نظر بگیریم که ممکن است سنگ خریداری شده برای کف، خود ساب خورده باشد. ولی این مورد بسیار اندک و انگشت شمار است. چرا که خرید سنگ ساب نخورده و ساب سنگ بعد از قرار گرفتن سنگ ها روی کف از نظر اقتصادی به صرفه تر است.

4- پستی و بلندی سنگ ها

همه ی انواع پستی بلندی های سنگ را در این دسته قرار دادیم. اما سنگ ها می توانند پستی بلندی های متفاوتی داشته باشند. ممکن است خود بافت سنگ هموار نباشد. و یا مواد و مصالح سخت روی سنگ ها ریخته باشد. و همچنین ترازبندی و یا ارتفاع حاشیه سنگ ها یکی نباشد. در هر صورت فرقی نمی کند و باید با تعداد بیشتری ساب، سطح را پرداخت کنیم. و از آنجایی که تعداد دفعات ساب و زمان لازم بیشتر می شود، ممکن است در قیمت کفسابی تاثیر بگذارد. در واقع مورد سوم هم که سابقه سنگسابی بود به همین دلیل باعث ارزان تر بودن کفسابی می شود. زیرا این پستی بلندی ها قبلا گرفته شده است.

5- روش درزگیری

اگر سنگ ها آسیب دیده باشند و یا دوغاب و مواد بین آن ها از بین رفته یا سیاه شده باشند، میتوان با درزگیری که یکی از مراحل قبل از کفسابی هست آن ها را ترمیم کرد. برای این کار از مواد مختلفی مثل چسب بتون یا رزین استفاده می کنند. که قیمت کفسابی با آن ها متفاوت است.

6- متراژ

گفتیم که قیمت کفسابی به صورت متری حساب می شود. اما اگر متراژ از حدی بیشتر باشد، برخی از هزینه های کفسابی کاهش پیدا میکند، در نتیجه قیمت تمام شده کمتر است. و معمولا مراکز کفسابی به عنوان تخفیف، مبلغ را پایین تر می آورند. از طرفی اگر متراژ ار 50 با 40 متر کمتر باشد، هزینه به صورت متری حساب نمی شود و به شکل ثابت در نظر گرفته می شود.

نتیجه:

دیدیم که قیمت به عوامل زیادی بستگی دارد که هرکدام را بررسی کردیم. به همین دلیل تنها راه برای اطلاع از قیمت دقیق برای شرایط مورد نظر شما را کارشناسان مراکز کفسابی می توانند مشخص کنند. پس حتما با مراکز کفسابی معتبر تماس بگیرید.

صدفساب با حذف واسطه های خرید و فروش مواد و حمل و نقل، هزینه های اضافی را حذف کرده است، تا کار کفسابی با قیمتی ارزان و با کیفیت انجام دهد. هم اکنون می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره های این صفحه تماس حاصل فرمایید.

از آنجایی که شما احتمالا به دنبال تصمیم گیری برای انجام ساب سنگ هستید، پیشنهاد می کنیم بخش مزایای کف سابی را نیز ببینید! تا تصمیم گیری دقیق تری داشته باشید . و از نتیجه کار نهایت رضایت را داشته باشید.

نمایش 14 دیدگاه
 • هایده اخوان
  پاسخ

  سلام برروی حدودا ۱۰پله مدرسه سالهاپیش جوهر نمک ریخته شده و هرپله درحدود ۱/۳ آن سیاه شده است . آیا قابل سنگ سابی هست ؟مدرسه مذکور در منطقه ۱۱ تهران حوالی خ اسکندری واقع شده . ممنون از پاسخگویی شما

  • sadafsab

   با سلام
   بله قابل کفسابی هست در واقع با کفسابی لایه نازک و آسیب دیده سنگ سابیده میشه و سنگ نو از زیر آن نمایان میشه
   البته با این کار سنگ نو شده و با بقیه پله ها تفاوت رنگ اندکی خواهد داشت. معمولا همه پله ها رو کفسابی می کنند تا یکدست بشه و جلوه خوبی داشته باشه. اما امکان کفسابی چند مورد هم وجود داره. شما میتونید برای اطلاع دقیق تر با شماره های سایت تماس بگیرید

ترک بک ها

یک نظر بدهید