در خدمات کفسابی

کفسابی سیمان

 

از برترین متخصصین کفسابی رایگان قیمت بگیرید، مشورت کنید  و بهترین را انتخاب کنید

کفسابی سیمان و بتن ارزان تر از همه جا در صدفساب

کف سیمانی ناهموار هست و جرم گرفته؟ ترک و شکاف های سطح سیمانی زیاد شده و درز ها سیاه و کدر شده اند؟ برامدگی های سیمان و بتن به لاستیک اتوموبیل ها و دستگاه های کارخانه آسیب می زند؟ راه حل همه این ها کفسابی ست.

ضربه وسیله‌ها، لکه‌های چربی، ریختن رنگ و… ظاهر ناخوشایندی روی زمین ایجاد می کند. بهداشت محیط (بیمارستان‌ها و کشتارگاه‌ها)و … را هم به خطر می اندازد. اینجاست که انجام کفسابی بتن و کفسابی سیمان در ساختمان ها اهمیت پیدا می کند.

شما با خواندن  این صفحه همه آنچه برای کفسابی سیمان و ساب بتن لازم است بدانید بدست می آورید. ما به طور خلاصه به همه نکات مهم این پروژه اشاره کرده ایم. علاوه بر این می توانید سوالاتتان در مورد کفسابی را  با تلفن مستقیم از آقای مغانلو بپرسید. کافیست روی شماره های بالا کلیک کنید. سنگسابی در تهران ، کفسابی در کرج و سایر شهر های ایران.

ساب سیمان

مراحل انجام کفسابی سیمان

کفسابی سیمان و بتن در سه مرحله انجام می شود:

در مرحله اول از لقمه های الماسی زبر استفاده می کنیم. تا سیمان صاف شود و پستی ها و بلندی های درشت آن از بین برود. شماره 36 لقمه الماسه برای این کار مناسب است.

در مرحله بعدی از لقمه های الماسی متوسط و نرم تر استفاده می کنیم. از لقمه الماسه شماره 120 در این مرحله ازکفسابی سیمان و بتن استفاده می کنیم.

در مرحله ی سوم از سابی سیمان از لقمه های الماسی بسیار نرم استفاده می کنیم.

کفسابی سیمان و بتون به صورت خشک یا با آب انجام می دهیم. این مسئله به ضخامت سطح بستگی دارد. و تشخیص روش مناسبتر به عهده استادکار مرکز صدفساب است.

کفسابی سیمان و بتن ارزان تر از همه جا در صدفساب

کفسابی سیمان در پارکینگ

در پارکینگ ها و جاهایی که رفت و آمد روی سیمان زیاد است این ترک ها جرم می گیرد. و سیاه می شود. و با شست و شو هم پاک نمیشود. تنها راه تمیز کردن آن و از بین بردن ترک ها کفسابی سیمان است. ساب سیمان جرم لایه رویی را می سابد و تمامی درز ها و ترک ها هم صیقل داده می شوند. تا هم سطح سفید شود و تا چندین سال سیاه نشود. این موضوع در مورد پارکینگ های سیمانی خیلی مهم است.

چون پارکینگ ها همیشه در معرض دید هستند. و به خاطر رفت و آمد ماشین ها و افراد زود کثیف و کدر می شوند. با یک ساب مناسب در پارکینگ می توانید در هزینه های شست و شو بسیار صرفه جویی کنید. و کف تا مدت ها نو و روشن می ماند.

سطوح سیمانی را صاف و یکدست و مانند سنگ صیقلی تحویل خواهیم داد. استفاده از دستگاه های مدرن و جدید کفسابی پارکینگ سیمان. تنها در مرکز کفسابی صدفساب.

کفسابی سیمان

قیمت کفسابی سیمان و بتن

عوامل زیادی روی قمیت کفسابی سیمان تاثیر دارند. مهم ترین عوامل:

متراژ: (متراژ اولین و مهم ترین عامل در تعیین قیمت کفسابی است)

میزان ترک های سطح سیمانی : گاهی سطح بیش از حد ترک دارد و حتما باید این ترک ها را پر کنیم. این کار مراحل کفسابی سیمان را زیاد تر می کند . در نتیجه قیمت بالاتر می رود.

نوع کفسابی سیمان و بتن: بسته به نیاز شما میتوانیم سطح را کفسابی عادی کنیم. و یا براق و صیقلی. برای پوکسی کردن معمولا از کفسابی عادی استفاده میکنند. در کارخانه ها هم به دلیل بالا بودن متراژ برای کاهش هزینه ها اغلب کارفرما کفسابی معمولی انخاب می کند تا در هزینه ها صرفه جویی شود. اما در جاهایی که زیبایی محیط مهم تر است سیمان را با کیفیت بالا ساب میزنیم.

توجه داشته باشید که

برای ساب بتن و سیمان حتما باید از لقمه های الماسی استفاده کرد. اگر از لقمه سنگ های معمولی استفاده شود سنگ ریزه های سطح از جای خود خارج می شوند و سطح سیمانی آسیب می بیند.  لقمه های دیگر تنها در مراحل آخر و برای ریزه کاری بیشترمی توانند استفاده شوند.

کفسابی سیمان و بتن

سطح بتنی کارخانه جات را صاف و یک دست تحویل بگیرید

کفسابی بتن مسلح یا آرمه

وقتی درون بتن از میلگرد و آهن استفاده می شود به آن بتن آرمه یا مسلح می گویند. علت قراردادن میلگرد در بتن و سیمان تقویت آن است. تا نیروی کششی به سیمان وارد نشود و سیمان ترک نخورد.  کفسابی بتن مسلح و معمولی تفاوت زیادی با هم ندارند. فقط چون سیمان مسلح ترک نمیخورد پس ساب آن راحت تر است. و کمتر نیاز می شود که شکاف ها را پر کنیم. صیقلی و صاف و هم سطح سازی سطوح بتونی و سیمانی را از صدفساب بخواهید. 100 درصد تضمینی

کفسابی برای اپوکسی

قبل ازکفسابی اپوکسی و پارکت و کفپوش حتما سطح سیمانی را کفسابی کنید. اپوکسی و پارکت روی کار هستند و سطح سیمانی زیر را پوشش می دهند. پس چرا باید سیمان را کفسابی کنیم؟

اگر زیر اپوکسی و پارکت و کفپوش صاف و یکدست نباشد. روی کار ناهمواری ایجاد میکند. و پس از مدتی قسمت های ناهموایی سابیده می شوند و کفپوش آسیب می بیند. پس برای افزایش طول عمر سطح پیشنهاد می کنیم که حتما سطح زیر را آماده کنید. این هزینه قطعا ارزش افزایش عمر اپوکسی را دارد.

به هر حال سطوح سیمانی می توانند هرجایی باشند. کفسابی سطوح سیمانی در سالن های ورزشی برای آماده سازی کفپوش. کفسابی قبل از پارکت، کفسابی نمایشگاه ها و مراکز دولتی و… در مرکز صدفساب انجام می شود.

انواع کفسابی سیمان و بتن

در کفسابی سیمان و بتن از دستگاه های تک فاز و 3 فاز می توانیم استفاده کنیم. نکته مهم این است که لقمه سنگی که برای مراحل اولیه انتخاب میکنیم ختما لقمه الماسه باشد. که زیر هر دو دستگاه قابل نصب است. با هر دو دستگاه ی توان کفسابی اعلا، ایتالیایی ، آلمانی و معمولی را روی سطح انجام داد.

که هرکدام از این روش ها می تواند با کیفیت های خوب بد یا متوسط انجام شود.

چیزی که مهم است تعداد دفعات ساب سیمان است. و این که استادکار کفساب شناخت کامل از جنس سیمان داشته باشد. ما در صدفساب خدمات کفسابی سیمان را با ضمانت کیفیت ارائه می دهیم. زیرا به پشتوانه سالها تجربه مان از کار استادار و کیفیت مواد و دستگاه های اطمینان کامل داریم.

نوشته های اخیر
نمایش 3 دیدگاه
  • آقای قنبری
    پاسخ

    سلام خسته نباشید به آقای مغانلو عزیز تشکر بابت کفسابی بتن کارخانه در شمال کشور خیلی صاف یک دست شده کارتون عالی ممنون از شرکت صدف ساب 🌹🌹

    • sadafsab

      سلام آقای قنبری عزیز شما لطف دارید ممنونم

ترک بک ها

یک نظر بدهید