در دسته‌بندی نشده

کفسابی مدارس و دانشگاه

کفسابی دانشگاه و مدرسه ها چه اهمیتی دارد؟ آیا می دانستید اغلب مدارس برتر و دانشگاه های تهران حداقل سالی یک بار کفسابی می کنند؟ چه زمانی از سال برای ساب مدرسه ها و دانشگاه ها مناسب است؟ از نظر اقتصادی آیا کفسابی به صرفه است؟ چطور به مراکز اعتماد کنیم ؟ چه کفسابی ای برای محیط های آموزشی و سنگ هایی که مرتب در معرض آلودگی هستند مناسب است؟ قیمت کفسابی مدارس و دانشگاه ها چگونه محاسبه می شود؟ چطور سفارش دهیم و تضمین صدفساب چگونه است؟

با ما همراه باشید تا به تمام این سوالات پاسخ دهیم.

کفسابی مدارس

کفسابی مدارس

همیشه سنگ های جلوی درب ورودی سالن ، حیاط و کلاس ها در مدرسه رنگ میگرند و کدر می شوند. کشیدن وسایل سنگین مثل کمد ها ، نیمکت و میز و صندلی باعث خط و خش روی زمین می شوند . که با نشستن گرد و خاک روی آن ها کدر می شوند و دیگر پاک نمیشوند. ریختن خوراکی ها و مواد دیگر روی مسیر های تردد و راه پله ها و کلاس ها ، سنگ را چسبناک و جاذب آلودگی میکند. با کفسابی میتوانید تمام این مشکلات را حل کنید. زیرا کف سابی سنگ را صیقل میدهد و لایه سنگی کهنه سنگ را حذف میکند.  و سنگ نو می شود. و تقریبا هر دو سال یکبار مدارس نیاز به کفسابی دارند. اما امسال با وجود ویروس کرونا  اکثر مدرس کفسابی و فرچه شویی میکنند.

کفسابی دانشگاه ها

اغلب دانشگاه های تهران معماری زیبا دارند و به محیط سبز و تمیزی ساختمان ها بسیار اهمیت میدهند. یکی از بهترین راه ها برای زیبایی و افزایش طول عم مفید سنگ ها در دانشگاه ها کفسابی است. زیرا با هزینه کم بیشترین تاثیر را در نوسازی و تمیزی دارد.

جهت کفسابی دانشگاه ها و ساب زنی مدارس با 09124153087 یا 09190411934 تماس بگیرید.

چرا مدارس و دانشگاه ها را حداقل سالی یک بار کفسابی می کنند؟

✪ تمام خط و خش های عمیق را ترمیم می کند.

✪ براق و نو شدن سنگ های کد و رنگ گفته

✪ هموار شدن پستی بلند ها

✪ صاف شدن منافذ سنگ ها و افزاش طول عمر آنها

✪ افزاش بهداشت محیط

✪ کاهش هزینه و سرعت در شست و شو های بعدی

✪ با رزین و بتونه سنگ ها را ترمیم کنید

✪ بعضی از مدارس بخش هایی از آزمایشگاه ها و بوفه ها با نانوساب ضدآب می کنند. تا مواد شیمیایی و آب و … به سنگ ها نفوذ نکند.

چه زمان از سال برای کفسابی مدرسه ها و سنگسابی دانشگاه ها مناسب است؟

برای هر کفسابی و نماشویی بهترین زمان فصل بهار و تابستان است. اکثرا کفسابی در زمان خانه تکانی سال نو انجام می شود. اما برای مدرسه ها و دانشگاه ها که شروع سال تحصیلی اول پاییز است، معمولا در شهریورماه سنگسابی انجام می شود تا برای زمان ثبت نام و زمان شروع سال تحصیلی جدید ، مدرسه آماده باشد. به ویژه امسال به دلیل بیمار کوید 19، مدرسه های بیشتری  اقدام به کفسابی و فرچه شویی کرده اند.

 از نظر اقتصادی آیا کفسابی به صرفه است؟ قیمت کفسابی مدارس و دانشگاه ها چطور محاسبه می شود؟

برای متراژهای بالا در دانشگاه و مدرسه کفسابی به صرفه است. کف دانشگاه ها و مدارس معمولا با سنگهایی کفپوش شده اند که نسبت به گرانت به اصطلاح نرم تر هستند. و راحت تر ساب میخوردن. در نتیجه قیمت کار هم پایین تر است. از طرفی مدارس و دانشگاه ها قبلا ساب زده شده اند. اگر سنگ ها قبلا سابقه سنگسابی داشته باشند ، قیمت دفعات بعدی نسبت به بار اول کمتر است.

عوامل زیادی روی قیمت کفسابی موثر هستند، میتوانید در بخش قیمت سنگسابی و کفسابی با این عوامل آشنا شوید. اما اگر وقت مطالعه ندارید ، با ما تماس بگیرید و قیمت کار با توجه به شرایط شما محاسبه میشود.

چطور به مراکز کفسابی مدارس اعتماد کنیم ؟

سعی کنید مراکز معتبرتر را پیدا کنید. هرگز کار را به افراد بی تجربه که قیمت پایینی هم  دارند نسپارید. زیرا اگر مواد و دستگاه اشتباه انتخاب کنند سنگ ها کدر و خراب می شوند. و خسارت وارد شده بسیار بیشتر از قیمت پایین آنهاست. صدفساب برای این که خیال مشتریان را راحت کند، قبل از شروع کار اصلی بخشی از سنگ ها را به صورت نمونه کفسابی میکند. در صورت رضایت مشتری و براق و نو شدن سنگ ها کار اصلی کفسابی مدرسه یا دانشگاه و دانشکده سفارش داده می شود. این نمونه کار رایگان است. و تنها برای جلب اعتماد و آسودگی خیال شما عزیزان انجام می شود.

جهت کفسابی دانشگاه ها و ساب زنی مدارس با 09124153087 یا 09190411934 تماس بگیرید.

چه کفسابی ای برای محیط های آموزشی و سنگ هایی که مرتب در معرض آلودگی هستند مناسب است؟

 کفسابی لایه یک یا چند میلمتری را از روی سنگ ها سابیده و حذف می کند. مراحل زیاد ساب سنگ را صاف و بدون خط و خش می کند. این باعث میشود که جرم و آلودگی راهی برای نفوذ و تجمع در سنگ نداشته باشد. در نتیجه زمین بسیار دیرتر نیاز به شست و شو پیدا می کند . و از آنجا که آلودگی به منافذ سنگ نمیرود شستن سنگ ها سریع تر است.

چطور سفارش دهیم و تضمین صدفساب چگونه است؟

کافیست با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید. گروه کفسابی صدفساب آماده اجرا تمامی خدمات کفسابی برای مدرس و دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی است.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید