در مقالات کفسابی

ضدعفونی کردن خانه و محل کار در مقابل کرونا

ویروس کرونا 48 ساعت روی سطوح میماند- ضدعفونی کردن خانه و محل کار در مقابل کرونا

ویروس کرونا حدود دو تا سه روز روی سطوح فلزی و سنگی باقی می ماند. چطور اطمینان حاصل کنیم که این ویروس از محیط خانه و محل کار پاک کرده ایم؟

تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. تا تمام روش های اصولی را به طور خلاصه مرور کنیم.

پیشنهاد میکنیم از اینستاگرام صدفساب دیدن فرمایید.

وایتکس ترکیب قطعی از بین برنده کرونا

از همان ابتدا اعلام شد که وایتکس و الکل میتوانند کرونا را از بین ببرند. خیلی مهم است که حتما نسبت مخلوط کردن آب و وایتکس را رعایت کنید. از آب سرد استفاده کنید.

یک پیمانه وایتکس را در 5 پیمانه آب حل کنید.
محلول را روی سطح اسپری کنید.
با یک دستمال تمیز تنها به یک سمت دستمال بکشید(به هیچ عنوان حرکت رفت و برگشتی نداشته باشید).
صبر کنید تا رطوبت باقی مانده خود خشک شود.

از بین بردن ویروس و میکروب از روی شیرآلات

شیرآلات را هفته ای 2 تا سه بار با مواد شوینده بشویید. شیرآلات محل کار بهتر است هرروز تمیز شود. و حتی بیشتر! شستن اسفنج و دستکش هایی که برای ضدعفونی کردن استفاده کرده اید را فراموش نکنید.

برای ضدعفونیکردن اپن و کابینت ابتدا سطح را با مواد شوینده و دستمال تمیز پاک کنید. سریعا دستمال را بشویید. محلول آب و الکل را روی سطح اسپری کتید. اجازه دهید مدتی زمان بگذرد تا ویروس ها از بین بروند.

ضدعفونی کردن اُپن آشپزخانه و کابینت

اگر خرید ها را مستقیم به آشپزخانه می آوردید و روی اپن و کابینت قرار میدهید. پیشنهاد sadafsab این است که همین حالا این عادت را ترک کنید!
محلی نزدیک درب ورودی و آشپزخانه را برای قرار دادن خرید های شسته نشده انتخاب کنید. خرید ها را آنجا قرار دهید. کیسه های خرید هم میتوانند عامل انتقال ویروس باشند.

برای ضدعفونی کردن اپن و کابینت ابتدا سطح را با مواد شوینده و دستمال تمیز پاک کنید. سریعا دستمال را بشویید. محلول آب و الکل را روی سطح اسپری کتید. اجازه دهید مدتی زمان بگذرد تا ویروس ها از بین بروند.

ضدعفونی کردن خانه و محل کار در مقابل کرونا

ضدعفونی کردن اُپن آشپزخانه و کابینت

ضدعفونی کردن کف آشپزخانه برای ضدعفونی کردن خانه و محل کار در مقابل کرونا

مطلب دیگر درمورد ضدعفونی کردن خانه و محل کار در مقابل کرونا کف خانه است. هرگز با کفش بیرون وارد خانه و آشپزخانه نشوید. حداقل تا زمانی که کرونا کامل از بین نرفته این سبک زندگی را کنار بگذارید.

با مواد شوینده ، آب ژاوال و آب و الکل می توانید کف بدون فرش را تمیز کنید. اگر از محلول وایتکس و آب استفاده می کنید حتما پنجره ها را برای مدتی باز بگذارید. شرکت ها بهتر است که هرروز ضدعفونی شوند و شسته شود.

معرفی بهترین مواد شوینده برای ضدعفونی کردن خانه و محل کار در مقابل کرونا

شوینده سطوح ماشین

تا حد ممکن در خانه بمانید. اما اگر مجبور به رفتن هستید تمام نکات را رعایت کنید. از جمله ضدعفونی کردن ماشین از کرونا.
در محلی بدون رفت و آمد قرار بگیرید. شیشه های ماشین را پایین بکشید تا هوا جریان یابد. و گاز های مواد شوینده بیرون رود. از اسپری های پاک کننده استفاده کنید. و تمام ماشین را ضدفعونی کنید. بهتر است از محلول سفید کننده و آب ژاوال استفاده کنید.

توجه: هرگز از محلول های الکلی برای ضدعفونی کردن استفاده نکنید. حتی داخل ماشین و با حجم کم. این روز ها آتش سوزی خودرو ها به دلیل ضدعفونی کردن با الکل بسیار شایع شده.

کفسابی چه تاثیری در پاکسازی سطوح دارد؟

کفسابی از دو نظر تاثیر بسیاری بر فرایند شست و شو و ضدعفونی کردن سطح دارد:

منافذ سطوح از بین می رود. پس مواد ضدعفونی کننده به تمامی منافذ ریز سنگ خواهد رسید. اگر سنگ منافذ و سوراخ های زیادی داشته باشد جرم آلودگی و … در این درز ها باقی میمانند.

شست و شو راحت تر می شود. با صاف شدن سطح زمان و انرژی ای که برای شست و شو های بعدی خرج میکنید. تا 50 درصد کاهش دهید

برای مکان های بزرگ و پوشیه با سرامیک میتوانید از خدمات فرچه شویی استفاده کنید تا با سرعت بالا سطح تمیز شود.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید