در خدمات کفسابی

یکی دیگر از خدمات پر مخاطب صدف ساب، خدمات کفسابی راه پله ها و پاگردها است. پله ها محل های پر رفت و آمد در هر ساختمان اداری، تجاری و مسکونی می باشند. مخصوصا اگر ساختمان به هر دلیلی آسانسور داشته باشد، این رفت و آمد ها چند برابر خواهد بود . رفت و آمد زیاد باعث شده که نیاز به شست و شو و نظافت این مکان ها نیز دوچندان شود. می توان نتیجه گرفت که تردد زیاد وشست و شوی پی درپی راه پله ها باعث آسیب به سنگ کف پله و سیاهی و رنگ گرفتگی آنها می شود. از این رو خدمات کفسابی پله ها مشتریان زیادی دارد.

کفسابی پاگرد ها چگونه انجام می شود؟

پله ها معمولا عرض کمی دارد به همین دلیل نمی توان از دستگاه های بسیار بزرگ برای کفسابی پله ها استفاده کرد. دو نوع دستگاه برای این کار مناسب است. در فیلم کوتاه زیر هردوی این دستگاه ها نشان داده شده است. تا با فرایند انجام کفسابی راه پله ها آشنا شوید.

کفسابی پله ها و پاگردها

فیلم نحوه کفسابی پله ها

هرکدام از این دو دستگاه مزایا و معایبی دارند که به آن ها اشاره می کنیم.

دستگاه کوچکتر که دستگاه ساب دستی است، برای دسترسی به گوشه های پله ها و کنج ها مناسب است. همچنین به وسیله آن می توان دیواره پشتی پله ها را نیز ساب زد. اما این دستگاه یک عیب بزرگ نیز دارد ؛ آن هم این است که به دلیل کوچک بودن لقمه سنگ های آن ، سرعت عمل انجام کار بسیار پایین می آید. و برای راه پله های طولانی استفاده از این دستگاه به تنهایی تقریبا عملی نیست.

دستگاه دوم این عیب دستگاه کف سابی دستی را ندارد. و سرعت عمل کار با آن بالاست. ولی به دلیل بزرگ بودن لقمه سنگ های آن ، دسترسی به کنج ها با این دستگاه امکان پذیر نیست.

مرکز صدفساب از کدام دستگاه استفاده می کند؟

مرکز ما به هردوی این دستگاه ها مجهز است و از هر دو دستگاه برای کفسابی هر پله از راهپله شما استفاده می کند. تا نقاط ضعف دستگاه ها پوشش داده شود و خروجی کار به بهترین شکل ارائه شود. استفاده از هر دو دستگاه برای هر پله باعث شده تا علاوه بر این که سرعت عمل کار با دستگاه بزرگتر بالا باشد، تمامی گوشه ها و کنج ها نیز به خوبی صیغل داده شوند. و سطح کاملا یک دست و هموار صیقل داده شود.

توجه

ممکن است در مرحله انتخاب مرکز کفسابی و پرس و جوی قیمت با مراکز نامعتبر برخورد داشته باشید که (تعداد آن ها کم نیست!) این مراکز ممکن است قیمت های پایین تری ارائه دهند که وسوسه برانگیز نیز هستند! اما باید توجه داشته باشید که در این نوع مراکز اغلب از دستگاه های بزرگتر استفاده میکنند. استفاده نکردن از دستگاه کوچک باعث می شود گوشه های پله ها ساب نخورده باقی بماند. و پس از اتمام کار شما با پله هایی رو به رو شوید که در وسط پله براق هستند ولی گوشه های پله ها هنوز سیاه و جرم گرفته است. این مورد تنها یکی از مهم ترین تفاوت های کفسابی حرفه ای و کفسابی با کیفیت پایین است که معمولا بسیار ارزان تر است.

چرا کفسابی پله ضروری است؟

به طور کلی کفسابی هر مکانی باعث نو شدن سطح می شود. چرا که یک لایه بسیار نازک از سطح سنگ ها صیقل داده می شود و حذف می شود.علاوه بر نوسازی محیط کفسابی پله ها مزایای دیگری نیز دارد. می توانید در بخش مزایای کفسابی درباره این مطلب اطلاعات بیشتری بیابید. ولی به طور خاص برای پله ها می توان گفت که کفسابی می تواند مدت زمان بیشتری سطح را تمیز نگه دارد و فرایند شست و شوی آن را نیز بسیار راحت تر می سازد. چرا که ترک ها و درز های سنگ ها گرفته شده است. مهم تر از همه جلای زیبای راه پله هاست که به جز انجام کفسابی با هیچ روش دیگری به دست نمی آید.

چگونه از خدمات کفسابی مرکز صدفساب استفاه کنیم؟

شما می توانید با شماره های 09190411934 و 09124153087 تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان و پاسخ به سوالاتتان در زمینه کفسابی ، از خدمات کفسابی پله و راه پله و هر مکان دیگر بهره مند شوید. استادکار کفساب در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شود و پس از بررسی و تخمین دقیق هزینه و مواد و دستگاه های مورد نیاز، فرایند کفسابی را آغاز می نماید.

شما عزیزان می توانید نمونه کارها و پروژه های صدفساب را در بخش نمونه کارهای کفسابی مشاهده نمایید.

شماره تماس مرکز کفسابی صدفساب
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Call Now Buttonتماس مستقیم (کلیک کنید)