در خدمات کفسابی

کفسابی پله ، راه پله و پاگردها

به دنبال کفسابی پله ها و راه پله ها با قسمت مناسب و شرکت معتبر هستین؟

صدفساب تمامی خمات سنگسابی و ساب سنگ پله رو با قیمت مناسب و تضمینی ارائه میده.

برای اطلاع از قیمت ها و تخفیف ها  اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید.یا از طریق واتس اپ پیام دهید (پاسخگویی 24 ساعته)

+98 919 041 1934

کفسابی پله با بخش های دیگر ساختمان کمی متفاوت است. دستگاه های بزرگ برای سنگ سابی راه پله مناسب نیستند. زیرا پله ها عرض کمی دارند. دو نوع دستگاه مخصوص برای این کار وجود دارد. فیلم کوتاه زیر این دستگاه ها را نشان داده ایم. تا روش انجام کفسابی راه پله ها آشنا شوید. مرکز کفسابی صدفساب از این دستگاه ها برای پله ساختمانتان استفاده می کند. تا نتیجه صددرصد رضایت بخش برایتان حاصل کنیم.

کفسابی پله ها و پاگردها

فیلم نحوه کفسابی پله ها

شنیدن کی بود مانند دیدن!

هرکدام از این دو دستگاه مزایا و معایبی دارند که به آن ها اشاره می کنیم.

دستگاه کوچکتر که دستگاه ساب دستی است، برای دسترسی به گوشه های پله ها و کنج ها مناسب است. و با آن می توان دیواره پشتی پله ها را هم ساب زد. اما این دستگاه یک عیب بزرگ نیز دارد ؛آن هم سرعت پایین کار است.زیرا به دلیل کوچک بودن لقمه سنگ های آن ، سرعت عمل انجام کار بسیار پایین می آید. و برای راه پله های طولانی استفاده از این دستگاه به تنهایی تقریبا عملی نیست.

دستگاه دوم این عیب دستگاه کف سابی دستی را ندارد. و سرعت عمل کار با آن بالاست. ولی به دلیل بزرگ بودن لقمه سنگ های آن ، دسترسی به کنج ها با این دستگاه امکان پذیر نیست.

مرکز صدفساب از هر دو دستگاه استفاده می کند. تا ضعف هر دو دستگاه را پوشش دهد. و کفسابی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

قیمت کفسابی راه پله

قیمت کفسابی پله هم مانند کفسابی سایر قسمت های ساختمون محاسبه می شود. جنس سنگ. تعداد پله ، عرض هر پله ، برق تک فاز و سه فاز داشتن ساختمان و … روی قیمت ساب سنگ پله تاثیر داره. به همین دلیل بهترین راه برای قیمت گرفتن تماس با مرکز هست. و ما با گرفتن اطلاعات ساختمانتان به راحتی قیمت را تخمین می زنیم. خودتان قیمت را مقایسه کنید.

 

+98 919 041 1934
تماس تلفنی و واتس اپ

مرکز صدفساب از کدام دستگاه استفاده می کند؟

مرکز ما به هردوی این دستگاه ها مجهز است و از هر دو دستگاه برای کفسابی هر پله از راهپله شما استفاده می کند. تا نقاط ضعف دستگاه ها پوشش داده شود و خروجی کار به بهترین شکل ارائه شود. استفاده از هر دو دستگاه برای هر پله باعث شده تا علاوه بر این که سرعت عمل کار با دستگاه بزرگتر بالا باشد، تمامی گوشه ها و کنج ها نیز به خوبی صیغل داده شوند. و سطح کاملا یک دست و هموار صیقل داده شود.

توجه

ممکن است در مرحله انتخاب مرکز کفسابی و پرس و جوی قیمت با مراکز نامعتبر برخورد داشته باشید که (تعداد آن ها کم نیست!) این مراکز ممکن است قیمت های پایین تری ارائه دهند که وسوسه برانگیز نیز هستند! اما باید توجه داشته باشید که در این نوع مراکز اغلب از دستگاه های بزرگتر استفاده میکنند. استفاده نکردن از دستگاه کوچک باعث می شود گوشه های پله ها ساب نخورده باقی بماند. و پس از اتمام کار شما با پله هایی رو به رو شوید که در وسط پله براق هستند ولی گوشه های پله ها هنوز سیاه و جرم گرفته است. این مورد تنها یکی از مهم ترین تفاوت های کفسابی حرفه ای و کفسابی با کیفیت پایین است که معمولا بسیار ارزان تر است.

چرا کفسابی پله ضروری است؟

به طور کلی کفسابی هر مکانی باعث نو شدن سطح می شود. چرا که یک لایه بسیار نازک از سطح سنگ ها صیقل داده می شود و حذف می شود.علاوه بر نوسازی محیط کفسابی پله ها مزایای دیگری نیز دارد. می توانید در بخش مزایای کفسابی درباره این مطلب اطلاعات بیشتری بیابید. ولی به طور خاص برای پله ها می توان گفت که کفسابی می تواند مدت زمان بیشتری سطح را تمیز نگه دارد و فرایند شست و شوی آن را نیز بسیار راحت تر می سازد. چرا که ترک ها و درز های سنگ ها گرفته شده است. مهم تر از همه جلای زیبای راه پله هاست که به جز انجام کفسابی با هیچ روش دیگری به دست نمی آید.

چگونه از خدمات کفسابی مرکز صدفساب استفاه کنیم؟

شما می توانید با شماره های 09190411934 و 09124153087 تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان و پاسخ به سوالاتتان در زمینه کفسابی ، از خدمات کفسابی پله و راه پله و هر مکان دیگر بهره مند شوید. استادکار کفساب در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شود و پس از بررسی و تخمین دقیق هزینه و مواد و دستگاه های مورد نیاز، فرایند کفسابی را آغاز می نماید.

شما عزیزان می توانید نمونه کارها و پروژه های صدفساب را در بخش نمونه کارهای کفسابی مشاهده نمایید.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید