در خدمات کفسابی

فرچه شویی سرامیک

اگر قصد فرچه شویی سرامیک یا سنگ هایتان را دارید، بهتر است که این نکات را قبل از تماس با مراکز کفسابی بدانید:

فرچه شویی سرامیک چیست؟

یکی از راه های جدید برای تمیز کردن سرامیک ها فرچه زنی با دستگاه است. فرچه زنی همانطور که از اسمش پیداست، روش شست و شوی سرامیک با فرچه های مخصوص است. البته این کار مخصوص سرامیک نیست و می توان سنگ ها را هم با فرچه شویی تمیز کرد. اما چون سنگ ها را میتوان کفسابی کرد، معمولا از سنگسابی برای سنگ ها و از فرچه شویی برای سرامیک استفاده می شود. البته بعضی موارد فرچه شویی برای سنگ حتی بهتر از کفسابی است! در ادامه همه این ها را برسی می کنیم. کفشویی چیست؟

کفشویی همان فرچه شویی است. البته بسیاری افراد تصور میکنند که کفشویی، کفسابی و فرچه شویی همگی یکی هستند. اما اینطور نیست. فرچه شویی نوعی کف شویی و شست و شوی کف است. که برای کف سرامیکی و سنگی ساختمان ها کاربرد دارد. کفشویی میتواند برای شست و شوی کف های چوبی و حتی پارکت و … هم با روش های ویژه انجام شود. و کفسابی هم صیقل دادن و پولیش دادن سنگ است و برا سرامیک و پارکت و … انجام نمیشود. اما در کل کفشویی در اصطلاح همان فرچه شویی است.

فرچه شویی سرامیک

اصول و قواعد مهم برای فرچه زنی سرامیک

کفشویی و فرچه شویی هم اصول و قواعد خود را دارد. و اگر درست انجام نشود میتواند به سرامیک و سنگ آسیب بزند. این مسئله برای سرامیک مهم تر است. زیرا اگر سنگ آسیب ببیند با سنگسابی میتوان آن را ترمیم کرد. اما برای سرامیک امکان سابیدن و ترمیم وجود ندارد و خسارت زیادی وارد می شود. اما چطور از این مسئله جلوگیری کنید؟

مواد و نوع فرچه باید با توجه به جنس سنگ و سرامیک انتخاب شود. اگر تشخیص متخصص درست باشد نه تنها خسارت وارد نمی شود بلکه سرامیک ها براق و زیبا می شوند. تنها کاری که باید بکنید این است که مرکز معتبری برای این کار پیدا کنید. مرکز صدفساب برای کیفیت کار ضمانت ارائه می دهد. تا خیال مشتران گرامی راحت باشد.

انواع فرچه در شست و شوی سنگ و سرامیک

همانطور که گفتیم یکی از موارد مهم در تضمین سلامت و کیفیت کار انتخاب فرچه است. پس اینجا سه نوع پرکاربرد فرچه در فرچه شویی سرامیک را معرفی می کنیم.

فرچه ی پلاستیکی : نرم ترین نوع فرچه است. اگر مواد سفت یا دوغاب و … روی سرامیک نباشد از این فرچه استفاده می کنیم. زیرا روی سرامیک ها را خراش نمی دهد. اما اگر موادی سفت و چسبنده روی سرامیک باشد، این فرچه جواب نمی دهد. و باید از فرچه قوی تری استفاده کرد.

فرچه سیمی نرم : پرکاربرد ترین فرچه برای کفشویی سرامیک است. اما باید با دقت کار شود تا مطمعن باشید رو سرامیک خش نمی اندازد.

بکسری : نسبت به دو مورد قبل سخت تر  است و بیشتر برای سنگ استفاده می شود. مگر در مواردی خاص آن هم به تشخیص متخصص . مواد مورد استفاده برای شست و شوی سرامیک با فرچه هم تا این حد متفاوت هستند. پس ریسک نکنید و کار را به افراد بی تجربه نسپارید. حتی اگر قیمت پایین تر از مقدار تعیین شده مراکز معتبر داشته باشند.

فرچه زنی سرامیک

هزینه فرچه زنی سرامیک

فرچه زنی نسبت به کفسابی ارزان تر است. و در عین حال سنگ و سرامیک را به خوبی تمیز می کند. هزینه فرچه زنی هم بسته به متراژ، جنس کف و عوامل دیگر تعیین می شود. و تنها راه اطلاع از قیمت دقیق کفسابی یا فرچه زنی ، تماس با مراکز کفسابی است. برا اطلاع از قیمت های گزوه کفسابی صدف ساب با شماره های زیر تماس بگیرد.(پاسخگویی 24 ساعته)

تماس با گروه کفسابی صدفساب مغانلو

کفشویی پارکینگ

بیشتر پارکینگ ها با سنگ کفپوش شده اند. پس بهترین راه برای برق انداختن پارکینگ، کفسابی است. اما کفشویی پارکینگ هم طرفداران خود را دارد. اگر نمیدانید کدام روش برای شما بهتر است؟ اینجا مزیت هر کدام را بررسی میکنیم.

اگر سنگ ها تغییر رنگ داده اند، خط و خش دارند ، بهترین راه کفسابی است. زیرا سطح آسیب دیده و نازک از رو سنگ صیقل می دهند تا سنگ نو و صاف شود. اما سنگسابی و کفسابی هزینه و سروصدای بیشتری دارد. اگر سنگ های شما آسیب زیادی ندیده و می خواهید لک روغن و … پاک شود ، کفشویی پارکینگ گزینه مناسبی برای شماست. که نسبت به کفسابی ارزان تر است. اگر هنوز هم برای انتخاب بین کفسابی و کفشویی شک دارید، با ما تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی رایگان استفاده کنید. تا مناسب ترین روش برای پارکینگتان را انتخاب کنید.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید