در خدمات کفسابی, مقالات کفسابی

ترمیم سنگ کف ساختمان

ترمیم سنگ های شکسته و تعمیر پله های قدیمی را به ما بسپارید.

کف ساختمانتان آسیب دیده است؟ به فکر ترمیم سنگ کف یا تعویض آن هستید؟ از تفاوت قیمت ها تعجب کرده سردرگم شده اید؟ تعمیر سنگ بهتر است یا تعویض؟ کدام روش برای شما به صرفه تر است؟ و نتیجه بهتری دارد؟

پس خوب جایی آمده اید! اینجا هرچیزی که در مورد ترمیم یا تعویض سنگ لازم است بدانید را خلاصه کردیم. پس با ما همراه باشید. تا در انتها تصمیم بهتری برای انتخابتان بگیرید. اگر هم سوالی در ذهنتان مانده نگران نباشید. میتوانید با یک تماس با شماره های زیر از مشاوره رایگان استفاده کنید. و قیمت دقیق هر کار مربوط به سنگ را بگیرید.

منظور از ترمیم سنگ کف چیست؟

گاهی بخشی از سنگ کف ساختمان خراب میشود. مثلا میشکند. با مواد اسیدی و… روی آن میریزد خورده میشود.این آسیب ها زیبایی را از بین میبرند. بعضی وقت ها این سنگ ها را عوض میکنند. اما پیدا کردن سنگی که دقیقا با سنگ های کناری هم رنگ و هم طرف باشد راحت نیست. و همیشه تفاوت آن سنگ با بقیه سنگ ها بیشتر از یک سنگ شکسته خودنمایی میکند! و در عین حال به قدری جزیی هستند که نمی ارزد تمام سنگ ها را عوض کرد.

دراین شرایط سعی میکنند که سنگ را ترمیم کنند. بعضی وقت ها این سنگ ها با یک کفسابی اصولی تعمیر میشوند. البته هر آسیبی را نمیشود با کفسابی تعمیر کرد. بسته به نظر کفساب می توان بهترین راه را انتخاب کرد. گاهی هم سنگ خاصی آسیب ندیده. اما به مرور زمان و رفت وآمد ، سنگ ها کهنه شده، رنگ گرفته و درزهای آن سیاه شده. این مشکل سنگ ها را هم میتوان با کفسابی و سنگسابی رفع کرد. کفسابی در تهران

ترمیم سنگ

چطور کفسابی سنگ های کهنه را ترمیم میکند؟

دستگاه کفسابی لایه بسیار نازک یک یا دو میلیمتری از روی سنگ را صیقل می دهد و میتراشد. با این کار قسمت رنگ گرفته و رویی سنگ از بین میرود. و در عوض سنگ زیرین که در معرض آلودگی نبوده و نو هست نمایان میشود. اما باید این کار اصولی انجام شود تا مشکل حل شود. و سنگ آسیب بیشتری نبیند.

برای این که سنگ دوباره آسیب نبیند (زمان بسیار بیشتری سالم بماند)، میتوانیم بعد از کفسابی سنگ را تقویت کنیم. این یک تکنولوژی جدید است. که از مواد نانو استفاده میشود. البته این مرحله اختیاری است. و این شما هستید که مشخص می کنید بعد از تعمیر سنگ کف ، سطح نانو شود یا نه. اگر میخواهید بیشتر درمورد نانوساب بدانید به صفحه کفسابی نانوساب بروید.

آیا سنگ شکسته را میتوان ترمیم کرد؟

بله ابتدا یک یا چند مرحله ساب روی سنگ انجام میدهیم. سپس با مواد سازگار با جنس و رنگ سنگ ، و یا چسب و رزین و انجام ساب پرداخت می توانیم سنگ را ترمیم کنیم.

اگر بخشی از سنگ شکسته شده نباشد آیا میتوان با کفسابی آن را ترمیم کرد؟

بله. برای ترمیم سنگ شکسته شده بهتر است که همه قسمت های سنگ باشد. تا مثل پازل دوباره تکه ها را کنار هم بگذاریم . و بین آن ها را با مواد رزین یا دوغاب هم رنگ پرکنیم. تا کمترین جلب توجه را داشته باشد. اما اگر بخشی از آن نباشد هم میتوان آن بخش را با مواد پر کرد. با این که سعی میشود مواد کاملا همرنگ پر شوند. اما طبیعتا هیچ ماده ای نمیتواند کاملا شبیه به آن سنگ باشد. پس در این شرایط بسته به نظر استادکار کفسابی ساختمان بهترین و به صرفه ترین راه حل به شما پیشنهاد میشود.

آیا سنگ شکسته را میتوان ترمیم کرد؟

بله ابتدا یک یا چند مرحله ساب روی سنگ انجام میدهیم. سپس با مواد سازگار با جنس و رنگ سنگ ، و یا چسب و رزین و انجام ساب پرداخت می توانیم سنگ را ترمیم کنیم.

اگر بخشی از سنگ شکسته شده نباشد آیا میتوان با کفسابی آن را ترمیم کرد؟

بله. برای ترمیم سنگ شکسته شده بهتر است که همه قسمت های سنگ باشد. تا مثل پازل دوباره تکه ها را کنار هم بگذاریم . و بین آن ها را با مواد رزین یا دوغاب هم رنگ پرکنیم. تا کمترین جلب توجه را داشته باشد. اما اگر بخشی از آن نباشد هم میتوان آن بخش را با مواد پر کرد. با این که سعی میشود مواد کاملا همرنگ پر شوند. اما طبیعتا هیچ ماده ای نمیتواند کاملا شبیه به آن سنگ باشد. پس در این شرایط بسته به نظر استادکار کفساب بهترین و به صرفه ترین راه حل به شما پیشنهاد میشود.

ترمیم سنگها بهتر است یا تعویض؟

اگر میخواهید تنها سنگ شکسته را تعویض کنید، احتمال این که سنگ کاملا هم شکل و هم رنگ بقیه سنگ ها پیدا کنید بسیار کم است. حتی اگر هم بتوانید سنگ را پیدا کنید، چون این سنگ نو تر از بقیه سنگ هاست پس باز هم تا حدی به چشم می آید. عوض کردن همه سنگ ها هم به صرفه نیست و هزینه بالایی دارد. پس بهترین راه برای ترمیم سنگ ساب آن است. البته باز هم این که موضوع کلی است و کفساب ما قبل از شروع به کار و قرارداد، سطح را بررسی میکنند

قیمت کفسابی چقدر است؟

چون ترمیم سنگ به میزان آسیبی که سنگ دیده بستگی داره. پس قیمت قطعی این کار رو فقط استادکار میتونه تعیین کنه. شما میتونید با استادکار ما تماس بگیرید. تا به راحتی قیمت دقیق رو به دست بیارید. اما اینجا میتونیم نکات مهم در مورد قیمت رو برای شما خلاصه کنیم.

  • اگر آسیب شکستگی یا خوردگی های عمیق روی سنگ نباشد میتوانیم با یک کفسابی حرفه ای سنگ را ترمیم کنیم.

چون بسیاری از شکاف ها و خوردگی ها و رنگ گرفتگی های سنگ سطحی هستند و با مراحل سنگسابی خود به خود سابیده شده و از بین میروند.

اما اگر شکستگی ها عمقی باشند یا حتی تکه ای از سنگ ها کم باشد، برای ترمیم سنگ نیاز داریم که با رزین و مواد همرنگ با سنگ آن را ترمیم کنیم. البته هزینه این کار زیاد کم است و زیاد به چشم نمی آید.

  • اگر سطح قبلا ساب خورده باشد ، هزینه کفسابی های بعدی کمتر است.
  • بعضی از سنگ ها مقاومت بیشتری در برابر سابیدن دارند. یعنی کفسابی آنها سخت تر است. پس بسته به نوع سنگ قیمت آن هم تغییر میکند. مثلا سنگ گرانیت سخت تر از سطح بتنی و یا موزاییکی است.
  • این ها موارد اصلی بودند که گفتیم. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری درمورد چیزهایی که در قیمت کفسابی و ترمیم سنگ موثر است بدانید، به صفحه قیمت کفسابی بروید.

تذکر صدفساب برای شما که به دنبال کفسابی هستید:

قیمت سنگ کف زیاد است. تعویض همه آن ها کاری بسیار سخت است. پس اگر به هر دلیلی سنگ کف شما در اثر کفسابی غیراصولی آسیب ببیند، عواقب مالی بسیاری را متحمل میشوید.

به همین دلیل بهتر است در انتخاب مرکز کفسابی نهایت دقت را داشته باشید. تا این کار را با تضمین انجام دهند. لطفا گول قیمت های ارزان یا تخفیف های عجیب و غریب را نخورید! زیرا این کار باعث آسیب به سنگ می شود. و شما در بهترین حالت مجبور میشوید که کفسابی را دوباره انجام دهید.

مرکز صدفساب به واسطه چندین سال تجربه در انجام انواع متدهای کفسابی ، تمامی خدمات خود را با تضمین کیفیت انجام میدهد. ما واسطه های خرید مواد و محصولات کفسابی را حذف کرده ایم.  برای سفارش با شماره های ما تماس بگیرید.

نوشته های اخیر
نمایش 1 دیدگاه
    ترک بک ها

    یک نظر بدهید