در خدمات کفسابی

کفسابی در کرج و قیمت سنگسابی در کرج

کفسابی در شهر کرج و استان البرز

با کفسابی هزینه‌ی شست و شوهای بعدی را تا 50 درصد کاهش می دهید

کفسابی چیست؟

کفسابی در کرج سنگ را صیقل می دهد. چندین مرحله ساب با درجه های مختلف، سنگی نو،آینه ای و صاف متولد می کند.

کفسابی لایه ای بسیار نازک یک تا 5میلیمتر از روی سنگ را از حذف می کند. پس اگر روی سنگ مواد اسیدی مثل لیمو ، سرکه، مواد شووینده ریخته باشد، سنگ سابی این لایه آسیب دیده را با لایه زیرین و سالم جایگزین میکند.

سنگ ها منافذ و شکاف های ذره بیینی دارند. این منافذ محل جمع شدن آلودگی ، آب و جرم است. کفسابی در البرز همه منافذ ریز سنگ را صاف می کند. به همین دلیل بعد از انجام ساب، شست و شوهای بعدی راحت و سریع تر میشود و در وقت و هزینه شما صرفه جویی میکند.

کفسابی در کرج

قیمت کفسابی در کرج

قیمت کفسابی و سنگسابی بر اساس متر مربع است. اما تنها این نیست.عوامل زیاد روی این قیمت تاثیر دارند. به همین دلیل در هیچ سایتی قیمت دقیق ثبت نشده است. و بسته به شرایط شما هزینه متفاوت است. اما این عوامل چیست؟ چطور قیمت دقیق را بدست اورید؟

بهترین راه تماس با مراکز است. با ما تماس بگیرید.با بررسی شرایطتان به راحتی قیمت دقیق را به شما اعلام میکنیم.اگر در شهر کرج یا استان البرز هستید پس از توافق قیمت، برای بررسی دقیق تر،حضوری به محل سنگسابی خواهیم آمد.

چرا باید کفسابی در کرج توسط صدفساب انتخاب  کنیم؟

چرا ما متمایز هستیم؟

قیمت مناسب

تمامی خدمات کفساب ما بی واسطه ارائه می شود. درنتیجه با کمترین هرینه بهترین کیفیت را تجربه میکنید.

 

 

مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید و در ضمینه قیمت و نوع کفسابی مشاوره رایگان دریافت کنید. مشاوره حضوری در محل کفسابی نیز امکان پذیر است.

 

تضمین خدمات

تمامی خدمات کفسابی ما در کرج و تهران به صورت تضمینی ارائه می شود.

نوع سنگ شما چیست؟

 سنگ ها دو نوع هستند. سنگ های نرم و سنگ های سخت.

کفسابی سنگ های نرم راحت تر است پس قیمت پایین تری دارند از جمله این سنگ ها: تراورتن،موزاییک و صلصالی. اما سنگ های سخت مراحل ساب بیشتری نیاز دارند. پس قیمت بالاتری دارند. سنگ گرانیت از مهم ترین این ستگ های سخت است.

سرامیک ها به جای کفسابی ، فرچه شویی میشود

نوع دیگر کفپوش ها سرامیک ها هستند. سرامیک سنگ یک دست نیستند. و چند لایه دارند. اگر لایه رویی سابیده شود خراب میشوند. پس تنها با شست و شوی ویژه فرچه شویی تمیز و براق می شوند.

همانطور که گفتیم عوامل زیادی بر قیمت کفسابی در کرج تاثیر دارد. از جمله: متراژ که اگز متراژ کمتر یا بیشتر از 50 متر باشد قیمت به صورت متفاوت حساب می شود. ابقه قبلی ساب خوردن سنگ نیز مهم است. سنگی که قبلا ساب خورده ارزانتر کفسابی می شود. نوع رزین ساب هم با هزینه تاثیر دارد.(رزین ساب یکی از مراحل کفسابی است).

اگر مایل به دانستن جزیات موارد بالا هستید، به صفحه قیمت کفسابی نگاهی بیندازید. و یا با ما تماس بگیرید.

موارد استفاده از کفسابی در کرج  

چرا کفسابی کنیم؟

کفسابی در کرج پستی بلندی های سنگ را از بین می برد.

کفسابی با درخشان کردن سنگ محل زندگی و کار شمارا لوکس و مجلل میکند. ما به طور حرفه ای با ساب ایتالیایی این کار را در کرج انجام می دهیم.

 با کفسابی لایه کهنه حذف، و سنگی نو و براق متولد می شود.

 جرم های بین درز ها رو روی سنگ با کفسابی در کرج کاملا رفع می شود.

کفسابی ناهمواری برین سنگ ها را از بین میبرد. دیگر با لمس مرز بین سنگ ها حس نمیشود.

رنگ سیمان و گچ ریخته شده روی سنگ پاک میشود

مراحل کفسابی در کرج چیست

در کفسابی خانه تان چه مراحلی انجام میدهیم

اول کفسابی که با لقمه ۴۶ انجام می شود. در این مرحله پستی و بلندی های برجسته سنگ ها را از بین می بریم. در مراحل بعدی شماره لقمه سنگ بالا می رود. هرچه شماره بالاتر باشد ینی با جزییات بیشتری کار انجام میشود.  و با شماره های بالاتر ناهمواری و منافذ بسیار ریزهم یکدست میشود. این مراحل در سنگ های مختلف متفاوت است.

مراحل رزین ساب، نانوساب هم جز مراحلی است که بسته به شرایط انجام می شود.

در مرحله بعد ساب ایتالیایی برای براقی فوق العاده سنگ استفاده می شود.

در مرحله آخر کفساب کار تمام مواد حاصل از انجام کفسابی را تمیز میکند. و محل تمیز و براق تحویل شما داده می شود.

کفسابی و قیمت کفسابی در کرج

کفسابی نانو در کرج:

کفسابی نانو چیست؟

نانو کفسابی یکی از آخرین مراحل کفسابی است. البته این مرحله اجباری نیست. و بنا به سفارش مشتریان عزیزیمان در کرج انجام می شود.

در نانو ساب با لایه ای از مواد نانو روی سطح را میپوشانیم. که این مواد مانع نفوذ آب و مایعات و آلودگی و جرم به سنگ می شود. نانوساب آخرین مرحله کفسابی است.

این کار برای برخی مکان ها مانند آشپزخانه ها بسیار کاربردی است. زیرا وقتی مواد به سنگ نفوذ نکند. سنگ بسیار دیرر کثیف می شود. و حتی دیرتر خرب می شود. پس با انجام کفسابی نانو در کرج می توانید در هزینه های بعدی بسیار صرفه جویی کنید.

مرکز مفسابی صدف ساب آماده ارائه انواع خدمات ساب سنگ در کرج و تهران است شما میتوانید از طریق راه های درج شده در سایت با ما تماس گیرید. شما میتوانید نمونه کار های ما را در پیج اینستگرام کفسابی صدفساب مشاهده بفرمایید.

دفتر کفسابی صدفساب کرج

برای دریافت خدمات ابتدا تماس بگیرید. به دلیل نوع ارائه خدمات کفسابی نیازی به حضور شما در دفتر نیست. و پس از توافقات تلفنی برای بررسی نوع سنگ و سایر شرایط در محل مورد نظر شکا برای کفسابی حاضر میشویم.

نوشته های اخیر
نمایش 1 دیدگاه
    ترک بک ها

    یک نظر بدهید