در خدمات کفسابی

یکی از خدمات محبوب و پر طرفدار ما: کفسابی پارکینگ. پارکینگ ساختمان یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان است که به صورت مشترک مورد استفاده تمامی ساکنین ساختمان قرار می گیرد. تردد زیاد افراد و ماشین ها باعث شده که این قسمت از ساختمان با سرعت چندین برابر رنگ بگیرد. روغن ریزی برخی ماشین ها در پارکینگ می تواند مشکل کثیفی پارکینگ را چند برابر کند.

سنگ های جلوی درب ورودی پارکینگ همیشه چندین برابر قسمت های دیگر سیاه و رنگ گرفته می شود. و دلیل آن نیز کاملا مشخص است. تمامی خودرو های پارکینگ از این قسمت رفت و آمد می کنند. از آنجایی که درب پارکینگ اغلب کنار درب ورود افراد به ساختمان است، اولین نقطه ای که در پارکینگ به چشم میخورد همین قسمت رنگ گرفته جلوی در است. مشکل اصلی از جایی شروع می شود که با شست و شوی پارکینگ با آب و حتی مواد شوینده ی معمول نمی توان از شر رنگ های روی سنگ پارکینگ خلاص شد!

اینجاست که تکنولوژی کف سابی به کار می آید!

کفسابی پارکینگ

چرا کفسابی پارکینگ بیشتر در تهران انجام می شود؟

پارکینگ محلی است که به صورت مشترک بین واحد های یک ساختمان استفاده می شود. هرچه تعداد واحد های یک ساختمان بیشتر باشد، تردد در پارکینگ و لابی ساختمان بیشتر می شود. در نتیجه کف محل با سرعت بیشتری کثیف و آلوده می شود حتی آسیب می بیند.

از طرفی تهران متراکم ترین شهر کشور است. از این رو ساختمان های چندین و چند طبقه بسیاری در سطح شهر وجود دارند. به همین دلیل تهرانی ها بیشتر از سایر مناطق نیاز به کفسابی پارکینگ پیدا میکنند! ولی این نوع از خدمات کفسابی محدود به شهر خاصی نیست و در هر نقطه ای از کشور که ساختمانی چندین طبقه در آن وجود دارد ممکن است نیاز شود.

حتی ممکن است ساختمانی دو یا سه طبقه باشد. اما چندین و چند سال از ساخت ساختمان گذشته باشد و عبور و مرور (هرچند کم) به سنگ ها آسیب رسانده باشد. و یا روغن ریزی خودرو ها در پارکینگ لکه های سرسختی به وجود آورده باشد.

کفسابی پارکینگ در تهران و کرج

شرکت صدفساب مرکز معتبر ارائه دهنده خدمات کفسابی در تهران ، کرج و سایر شهر ها و شهرستان های ایران است. برای استفاده از خدمات کفسابی، آگاهی از تعرفه های کفسابی، مشاوره رایگان با شماره های 09124153087 و 09190411934 تماس بگیرید.

تمامی خدمات کفسابی از جمله کفسابی پارکینگ، لابی ساختمان، واحد های سختمانی، راه پله ها و … برای هر نوع سنگ ارائه می شود. پرسنل مرکز صدف ساب توانایی تشخیص بهترین مواد و متد برای محل مورد نظر را دارند. از این رو خدمات با بابهترین کیفیت انجام شده و احتمال آسیب به سنگ ها صفر است.

کفسابی پارکینگ در تهران و کرج

مزیت کف سابی و سنگ سابی پارکینگ چیست؟

چرا ساختمان را کفسابی کنیم؟ چرا به شست و شوی ساده ی پارکینگ بسنده نکنیم؟! چرا برای کفسابی پراکینگ هزینه کنیم؟!

قطعا این سوالات برای هر فردی که از این نوع خدمات استفاده کرده است پیش آمده است. مخصوصا برای کفسابی پارکینگ که محلی مشترک بین اهالی ساختمان است و احتمالا جلسه ای برای انجام این کار یا انجام ندادن آن تشکیل شده است!

در این بخش مزیت انجام کفسابی و سنگسابی پارکینگ را ذکر کرده ایم تا در تصمیم گیری، درنظر بگیرید:

1- کفسابی پارکینگ باعث از بین رفتن هرگونه سیاهی و رنگ گرفتگی سنگ ها می شود.
2- هرگونه لک روغن، بنزین و … از روی سنگ ها حذف می شود. و هیچ ردی از لکه باقی نمی ماند.
3- یک دست شدن و صیقلی شدن سنگ ها؛ به گونه ای که سطح کاملا آینه ای شود و با بازتاب نور و جلوه ای زیبا به استقبال شما و میهمانانتان آید!
4- با حذف درز ها و منافذ سنگ سطح دیرتر آلوده شده و شست و شو آسان می شود.

علاوه بر چهار مورد ذکر شده، کفسابی مزیت های دیگری دارد. اما برای پارکینگ این 4 مورد اهمیت بیشتری دارند. متن کامل مزیت های کفسابی را ببینید.

خدمات سنگ سابی پارکینگ در مرکز صدفساب

مرکز صدف ساب یکی از معتبر ترین مراکز ارائه دهنده خدمات کفسابی، نماشویی است. که با بهره گیری از مواد با کیفیت و دارا بودن آرشیو کامل دستگاه های روز آماده انجام کف سابی می باشد. شما می توانید با شماره های ذکر شده با مرکز تماس بگیرید. و از سرعت عمل ، دقت در کار و نتیجه باکیفیت خدمات این مرکز شگفت زده شوید.

روند انجام کفسابی پارکینگ چگونه است؟

پس از تماس شما با مرکز و بهره مندی از مشاوره رایگان و آگاهی کلی از قیمت ها،  کارشناس یا استادکار کفساب در محل مورد نظر حاضر می شود. پس از بررسی سنگ ، متراژ ، و ولتاژ برق محل، کارکنان دستگاه های مخصوص به سنگ و مواد مرغوب مناسب با جنس سنگ را به محل می آورند و فرایند کفسابی آغاز می شود.

مراحل کفسابی در بخش جداگانه ای در سایت قرار گرفته است مراحل کفسابی. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

نمونه کار ها و رضایت مشتریان در صدفساب

مرکز صدف ساب با سال ها تجربه در زمینه ارائه خدمات کفسابی، به خواسته های مشتریان و کارفرمایان آگاهی کامل دارد. و تمامی تلاش مرکز جلب رضایت کامل شما عزیزان است. که به لطف پروردگار در این راه موفق نیز بوده است. و توانسته رضایت صددرصدی کاربران را جلب نمایید. در بخش پروژه ها می توانید نمونه کار های کفسابی پارکینگ و  … را مشاهده نمایید. عکس ها با رضایت مشتریان در سایت قرار می گیرد.

صدف ساب همگام با پیشرفت تکنولوژی و تغییر دستگاه ها و مواد، تمامی خدمات خود را به روز کرده است. همچنین سعی دارد نیازهای کاربران را در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه پاسخگو باشد. لازم به ذکر است که صدفساب به صورت 24 ساعته فعال بوده و آماده پاسخگویی به مشتریان گرامی است.

کف سابی پارکینگ ساختمان
نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

Call Now Buttonتماس مستقیم (کلیک کنید)