در مقالات کفسابی

قیمت کفسابی

راحت ترین روش اطلاع از قیمت کفسابی ارزان تماس تلفنی است!

عوامل زیادی روی قیمت تاثیر می گذارد راحت ترین راه این است که : ✦ با این شماره تماس بگیرید، ✦ اطلاعات محل مورد نظر برای کفسابی را به ما بگویید ✦ و در عرض چند ثانیه قیمت دقیق را به دست آورید.

مشاوره رایگان | تخمین قیمت | ثبت سفارش

+98 919 041 1934

اگر از گوشی موبایل استفاده می کنید، کافیست روی شماره تماس کلیک کنید

اگر میخواهید علت تفاوت قیمت را بدانید این مطلب برای شماست! در ادامه عوامل تاثیرگذار بر کفسابی را توضیح داده ایم.(آخرین بروزرسانی این مطلب در  4 اسفند 98) چرا که این حق شماست تا از جزییات خدماتی که دریافت می کنید اطلاع داشته باشید. عوامل تاثیرگذار بر قیمت سنگسابی و کفسابی چیست؟ تفاوت کفسابی ارزان و کفسابی گرانتر چیست؟ و …

اگر علت تفاوت قیمت کفسابی را بشناسید ، می توانید با کمی شناخت خدمات کفسابی و قیمت مورد نظر را انتخاب نمایید. و از فرایند کفسابی و نتیجه آن رضایت کامل داشته باشید. پیشنهاد میکنیم که بعد از مطالعه این عوامل ، با کارشناس این مرکز کفسابی تماس حاصل نمایید و با مشاوره رایگان بهترین متد مناسب خود را انتخاب نمایید. اما قبل از آن توضیحاتی درباره خدمات کفسابی ارزان میدهیم.

آیا به دنبال کفسابی ارزان قیمت هستید؟ صدفساب در خدمت شماست ☻

حتما شما هم مانند دیگر مشتریان کفسابی به دنبال خدمات با کیفیت و با قیمت مناسب هستید. به دلیل شرایط اقتصادی بیشتر مشتریان این نوع خدمات ترجیح می دهند از خدمات با قیمت مناسب تر و ارزان تر استفاده کنند. در حالی که تا حد ممکن از کیفیت کار کاسته نشود.

مرکز کفساب صدفساب برای این مسئله راه حلی دارد. شما میتوانید با تماس با ما خدمات کفسابی با کیفیت مناسب با بودجه خود را دریافت کنید. توجه داشته باشید که ما هرگز کیفیت را فدای قیمت نخواهیم کرد. تمام خدمات کفسابی با مواد  و دستگاه های درجه یک انجام می شود. و شما می توانید متد آن را انتخاب کنید… کفسابی معمولی ، ایتالیایی ، نانوساب و … .

+98 912 415 3087

کفسابی ارزان قیمت صدفساب

3 عامل اصلی تاثیر گذار بر قیمت کفسابی

 قیمت کفسابی سنگ بر اساس متر مربع محاسبه می شود و بسته به نوع سنگ و سختی کفسابی متغیر است.  پارامترهایی مثل متراژ محیط و دوری و نزدیکی به شهر و … هم در تعیین قیمت کفسابی سنگ موثر است. که باعث می شود هزینه نهایی کفسابی ارزان شود یا گران. پستی بلندی و ناهمواری سنگ ، نوع سنگ ، روش درزگیری ، نوع ساب ، درجه براقی مد نظر برای سنگ ، سابقه کف سابی و … از مهم ترین عوامل بر هزینه کفسابی هستند. در ادامه تاثیر هرکدام را بررسی خواهیم کرد.

1- اولین عامل قیمت کفسابی: متد و نوع کفسابی مورد نظرتان

روش کفسابی و قیمت آن به 4 دسته کلی تقسیم میشود. هر کدام از این موارد مشتریان خاص خود را دارد. از این رو تمامی دستگاه های مورد نیاز برای هر یک از این موارد در مرکز صدفساب موجود می باشد.

  • کفسابی معمولی
  • کف سابی ایتالیایی
  • کفسابی درجه 1 و حرفه ای
  • نانوساب

در اینجا توضیح کوتاهی درباره هرکدام میدهیم:

هزینه کفسابی

کف سابی ایتالیایی:

در این نوع کفسابی از مواد و روش های ایتالیایی و با کیفیت بسیار بالا استفاده می گردد. قیمت این نوع از سنگ سابی از معمولی بیشتر بوده. و علت این تفاوت قیمت استفاده از مواد درجه 1 و بهترین کیفیت است.

کفسابی معمولی

مشتریان این نوع اغلب کارفرمایان گرامی و صاحبان پروژه های بزرگ هستند. این نوع کفسابی ، کفسابی ارزان قیمت به شمار می رود. زیرا هزینه آن پایین تر است. زمان انجام آن کمتر است . و البته کیفیت قابل قبولی دارد.

نانوساب

بعد از فرایند کفسابی نوعی ماده نانو و ضد آب روی سنگ ها زده می شود. این ماده باعث ماندگاری بیشتر و جرمگیری دیرتر سطح می شود. ضد آب بودن این ماده منجر به ساده تر بودن مراحل تمیز کرن سطح می شود.

کفسابی درجه یک

اگر به دنبال بهترین و باکیفیت ترین نوع کفسابی هستید. ما این متد را به شما پیشنهاد میدهیم. چرا که در این روش طبق تجربه و شناخت استادکار ، بهترین متد انتخاب می شود. و با تعداد دفعات و شماره دستگاه های مناسب در چندین مرحله فرایند کفسابی انجام می شوند. طبیعتا این مورد در مقابل کیفیت بالا ، هزینه بالاتری خواهد داشت.

2- سختی یا نرمی سنگ یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت کفسابی

یکی دیگر از عوامل،نوع سنگ یا همان سختی یا نرمی سنگ است. سنگ ها را به دو دسته سنگ های نرم و سنگ های سخت تقسیم بندی می کنند. ممکن است این سنگ ها را با عنوان ساب خوری راحت و ساب خوری سخت شنیده باشید.

  • سنگ های نرم: تراورتن، خوی، سنگ های آهکی و … هستند. همانطور که از نام این دسته مشخص است سابخوری این سنگ ها راحت تر بوده در نتیجه پروسه سنگ سابی آنها  به زمان و هزینه کمتری نیاز دارد.
  • سنگ های سخت: مهم ترین سنگی که در این گروه قرار دارد سنگ گرنیت است. این سنگ در حالت طبیعی در اعماق زمین و در دما و فشار بالا ایجاد می شود. در نتیجه جنس آن سخت تر بوده. این سنگ باید در چند مرحله ساب خورده شود. تا صیقلی و براق شود.
قیمت کفسابی

3- آیا ناحیه مد نظر شما قبلا کف سابی شده است؟

شاید برایتان عجیب باشد که سابقه کفسابی می تواند بر هزینه کفسابی تاثیر گذار باشد. اما علت این امر بسیار ساده است. سنگی که از قبل ساب خورده است تا سطح قابل قبولی صاف و صیقلی شده است. و پستی  بلندی های آن رفع گشته. در نتیجه فرایندی که قرار است روی کف انجام شود کمتر و راحت تر خواهد بود. و طبعا قیمت کفسابی ارزان تر خواهد بود.

در مقابل ساختمان های تازه تاسیس هستند. کف این مکان ها قبلا ساب نخورده است در نتیجه ناهمواری زیادی دارد. همچنین ممکن است مصالح یا مواد چسبناک دیگری روی سنگ ها ریخته شده باشد. که این مسئله نیز فرایند کفسابی طولانی تری نیاز دارد. البته باید در نظر بگیریم که ممکن است سنگ خریدری شده برای کف، خود ساب خورده باشد. ولی این مورد بسیار اندک و انگشت شمار است. چرا که خرید سنگ ساب نخورده و ساب سنگ بعد از قرار گرفتن سنگ ها روی کف از نظر اقتصادی به صرفه تر است.

قیمت کفسابی پله

کفسابی راه پله و پله ها نیز تفاوت زیادی با سایر منطق ندارد. در واقع تمامی موارد ذکر شده بر قیمت کفسابی پله نیز تاثیر گذار است. نکته مهم در مورد قیمت گذاری پله و راه پله ، نوع محاسبه آن است که معمولا به صورت تکی و بر حسب تعداد پله محاسبه می شود. ولی کیفیت و نوع ساب انتخابی بر قیمت هر پله تاثیر گذار خواهد بود. شما می توانید بهترین خدمات و سرویس کفسابی با مناسب ترین قیمت از مرکز ما دریافت نمایید.

قیمت کفسابی پارکت و کفپوش

برای انجام یک پارکت و کف پوش اصولی ، نیاز است که ابتدا سطح کفسابی شود. تا تمامی پستی ها و بلندی ها و کثیفی و … از بین رود. این کار باعث می شود که کفپوش یکدست باشد. یکدست بودن کفپوش می تواند عمر مفید آن را افزایش دهد. زیرا اگر سطح زیرین یکدست نباشد ، در قسمت های برآمدگی ، کفپوش به مرور آسیب می بیند. بسته به نوع سنگ سابی و نوع کثیفی و مقدار پستی و بلندی ، هزینه آن مشخص می شود. در حالت کلی قیمت زیرسازی و کف سابی سنگ برای پارکت و کفپوش از سایر موارد ارزانتر است.

نتیجه:

موارد ذکر شده مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت هستند اما تمامی عوامل نیستنند! از این رو صدفساب قبل از شروع به فرایند ، به مشاوره رایگان با مشتریان گرامی می پردازد. تا با توجه به شرایط و بودجه بهترین نوع کفسابی را انجام دهد. تمامی متد های این مرکز با هر قیمتی دارای کیفیت مطلوب می باشد. و براساس زمان و بودجه ی مشتریان گرامی انجام می گیرد. از آنجایی که شما احتمالا به دنبال تصمیم گیری برای انجام کفسابی هستید، پیشنهاد می کنیم بخش مزایای کفسابی را نیز ببینید! تا تصمیم گیری دقیق تری داشته باشید . و از نتیجه کار نهایت رضایت را داشته باشید.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید